• Krátkometrážní

Prokletý ostrov (2010)

Celý film na spokojené 4*. Při poslední větě jsem myslel, že mi spadne čelist, protože toto je důkaz, co dokáže s dvouhodinovým snímkem udělat 5 sekund. Tak jako tak je DiCaprio nejlépe se starající herec o svou kariéru.

96 hodin (2008)

Mistrně zvládnutá akce v béčkovém kabátu, která je ale tak přehledná a fantastická, že filmu odpustíte všechno. Béčkovost, ostatní herce pokud nepočítám Neesona a otravnou Maggie Grace. Z Taken se stal ale kult, který si to zaslouží. Parádní akční výplach se zběsilým tempem.

Let číslo 93 (2006)

Neskutečný kousek s tak strhujícím závěrem, že mi skoro přišlo, že jsem jeden z pasažérů. Greengrass potvrdil, jak velkým mistrem svého řemesla je. Brilantní.

Sunshine (2007)

Pecka ve všech směrech. Jedno z nejlepších sci-fi, co jsem viděl :-) audiovizuální stránku Boyle zvládl parádně. Žádná kravina, kde by běhali přerostlý ještěrky (nic proti Alienovi) nebo neběhal po asteroidu Bruce s Benem. Poklona.

Thor (2011)

Všechny scény z Asgardu jsou celkem fajn. Všechny scény z nudný modrý planety jsou horror. Příště bych klidně vynechal celou Zemi včetně Natálky, která je celkem na odstřel.

Super 8 (2011)

Jediný 2* za Elle Fanning, která jede jak dráha. Film nestojí za řeč.

Quantum of Solace (2008)

Dostat tohle po Casinu je neslýchaný. Craig je skvělej, ale tentokrát nemá kolem sebe vůbec nic. Nemá dobrý scénář, nemá Vesper, nemá akci. Nechápu kde se tady utopilo těch 230 milionů, protože to na tom filmu není vůbec vidět. A Olga je jen směšná.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Mám rád pitomý akční filmy, ale tohle je prostě nuda ve všech směrech..zázrak 1. Iron mana se nekonal..