Stíny z lesa (2005)

Tak neuvěřitelně pitomý film jsem už dlouho neviděl. Zombíci - směšní! Ta jejich elektrická chůze, jako kdyby jste do nich pouštěli elektřinu. Mnohem propracovanější jsou teda zombie ze starých filmů. Nechápu ty tuny krve na obličeji pokaždé, když zabijí nějakou zombie. Proč jim toho vystříkne vždy tolik na obličej? Tam je více krve než ve filmech Tarantina. Roztřesená kamera při soubojích se zombie je taky příšerná. Nic jsem z toho neměl a bolela mě z toho hlava. Holka přijde o kluka a už druhou noc se muchluje s dalším. Alespoň tu jednu hvězdičku dám za ten nápad se smůlou ze stromů. Jinak tento film opravdu nedoporučuji.

matka! (2017) odpad!

Tři roky se mi odpadové hodnocení vyhejbalo, zacož jsem byl hrozně rád, jenže bohužel přišlo tohle. Tato kravina může konkurovat opravdu tomu nejhoršímu, co bylo kdy natočeno. Slipstream se otřásl na prvenství v základech... Tohle se ani filmem nazývat nedá. Neskonalá hovadina, která nemá vůbec co nabídnout. Příběh a děj tu prakticky není a stupidita tu hýbe od začátku do konce. Nesmyslné chování postav a to co se dělo na konci opravdu nechápu. Rozčiluje vás to, jak to jen vůbec jde a nezbývá nic jinýho, než vás z toho začne bolet hlava. To je první film, po kterým jsem si musel vzít prášek proti bolení hlavy! Příšernost, která nezná hranic... Nikdy více!

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

To zas byla blbost... Jsem člověk, který velmi zřídka dá odpad, ale tady to jinak nešlo. Tohle je opravdu stupidní věc, která neměla být natočena. Nechápu jak se do něčeho takového někdo mohl pustit. Nesmyslné, všechno tu je špatně. Efekty - naprostá katastrofa, ty střihy na různá tlačítka, záblesky... Sice mě film tolik nevytáčel jako třeba Slipstream, ale je neskutečně hloupý a nudný.

Závada Blair Witch (2000) (TV film) odpad!

První kraťas ještě jakž takž ujde, jenže ty další a to prokádání trapných reklam začne hodně rychle nudit a je to vlastně celý o ničem. Ty poslední jsou už jenom jedno velké trápení. Asi jsem jedinej, co se na to díval 2x :D

Slipstream (2007) odpad!

Naprostá příšernost!!! Nikdy bych si nepomyslel, že uvidím takovou hroznou blbost, která se snad ani nemůže nazývat filmem. Vůbec netuším o co tam šlo. Už od prvních minut bylo zřejmé, že půjde o hnědou tekutinu. Příšerný střih a vše co vyšlo z úst herců byla totální blbost. Jednoduše dokonale nesmyslné ... všechno!!! Podle všeho to bude nejhorší film, co jsem doposud viděl. Třeba Závada Blair Witch tomuhle nesahá ani po kotníky.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Zas příjde den, kdy budu proklínat televizi, kdy nic kloudného nedávaj... Další rádoby romantický seriál pro ženy, pro mě tedy rozhodně nic moc.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Už i známí, kteří se na to dívali se přestávají dívat a říkají, že už to je o ničem. Mě tento seriál nikdy nebavil a když na to náhodou narazím a chvíli se dívám, tak se tomu musím smát co se tam děje.

Ataque de Pánico! (2009) odpad!

Žádný děj tu nečekejte. Dost se bojím jak dopadne Alvarezův počin, remake Evil Dead. Snad na to dostane prostředky, aby to nebylo takový, jako tohle.

How To Buy a Car (1953) odpad!

Alespoň že nyní jsou ty promo videa na nový auta záživnější...

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

Příšerná hovadina a ještě horší animace. Souhlasím s ostatníma, že to tady na CSFD nemá co dělat.