Kladivo na čarodějnice (1969)

Tady je vidět, že tortura je velice účinná a přinutí každého říci i to co není pravda. Chvílema docela silný a zoufalý děj. Na druhou stranu upálení není úplně realistické. Žádný křik a muka, ani žádný krvák. :D

Někdo to rád horké (1959)

No docela jsem se mile bavil a chvílema jsem se zasmál. Není to špatný snímek, prostě takový normální starší komedie, která má všechny typické aspekty, aby mohla býti označována komedií.

Wilson (2017)

Wilson nejde úplně tradiční cestou ve vyprávění příběhu a proto vám bude trvat déle se do jeho situace vžít a poznat, jaký ve skutečnosti je, že je sice navenek trochu otravný, ale když o něco jde, tak si za tím jde a nic ho nedokáže zastavit, akorát vězení, ale i to zvládá nadprůměrně. :D

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Ucházející pokračování, které není vůbec kýčovité a celkem dobře se na to dá dívat. V hlavní roli můj oblíbenec z Návratu oživlých mrtvol Thom Mathews, který se s rolí popasoval dobře a i když je probuzení Jasona trochu přitažené za vlasy, tak celkově se příběh vyvedl.

Reparát (2016)

Začátek za dvě hvezdy a konec za čtyři, takže průměr. Začátek mě moc nenadchl, vtípky nebyly úplně to pravé ořechové, ale postupem času, když jsem se do toho dostával mě to začalo bavit a začlo to dávat konečně smysl. Film působí občas laciněji - to je škoda. Objevují se tu často úchylné situace, ale jen některé jsou vtipné, ale nakonec je vám to jedno. Konec se vyvedl.

Tip a Tap (1971) (seriál)

Je vidět, že občas vzpomínky klamou a vůbec nechápu, jak mě tohle mohlo v mládí tak oslovit. Je to docela špatný animovaný seriál. Velmi jednoduché efekty, příběhy hodně chabé a často si sou velmi podobné a v mnoha případech špatné příklady pro děti. Jediné co se poměrně vyvedlo je znělka.

Čokoláda (2000)

Hodně zajimavý a milý film, ve kterém charismatická dáma se snaží prorazit s obchůdkem s čokoládovými výrobky, jenže ve špatné době a se špatnými sousedy, které si postupem času a díky svým schopnostem získává na svoji stranu i přes nepřízeň v době půstu. Líbil se mi styl, kterým je film natočen. Má zajimavý příběh a dobrý výběr herců.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Fanouškem nejsem, takže jsem se díval reálnýma očima a tomu také odpovídá hodnocení. Popravdě mě tenhle díl moc nebavil a dalo by se říci, že je téměř o ničem. Znovu se staví hvězda smrti a znovu je jí zapotřebí zničit. Z padoucha nečiší hrůza a hrdinové se ani s jinými záporáky moc nenadřeli. Asi nejhorší a nejzbytečnější pokračování. Pardon fanouškům. :-)

Bábušky z Černobylu (2015)

Pohled na život v zamořené zóně s bábuškami, které přežily překvapivě dlouho. Nenáročný dokument, který má ale na můj vkus přemrštěné hodnocení. Existují lepší dokumenty o Černobylu.

Vetřelec: Covenant (2017)

Neill Blomkamp, chtěl natočit svého Vetřelce, ale bohužel se mu do cesty vecpal Ridley Scott, který ho chtěl natočit sám. Vzniklo tedy pokračování Promethea, které není rozhodně tak špatné, jako zdejší hodnocení. Rození malého vetřelce bylo zajimavé, digitální vetřelec dostal nové možnosti v rychlosti pohybu, ale tím se trochu ztratilo kouzlo, i když po grafické stránce už to bylo celkem vymakaný. Jen Covenant nepřináší pomalu nic nového. Konec se soubojem měl podobný spád jako v minulých filmech a vypořádání s vetřelcem bylo chabší na dnešní dobu plné velkých možností. Vynechal bych tlachání mezi Fassbenderem a Fassbenderem, zbytečně film natahuje. :D