Superman 3 (1983)

Tohle mě neuvěřitelně zklamalo. Můj oblíbený superhrdina, ale film neuvěřitelně nudný a neuvěřitelně strašný. Z lítosti dávám aspoň jednu hvězdičku, ale třese se mi u toho ruka.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

To je zase řečí kolem. Pro mě super seriál se super Kevinem Baconem. Třeba později změním názor, ale teď 4*

Pozor, hodný pes! (2003)

Asi jsem infantilní, ale mě se to celkem líbilo. Ne, že by to bylo nějaké veledílo, ale na nějaké nedělní odpoledne je to tak akorát. Čověk to nesmí brát tak vážně. Slabé 3*

Jane by Design (2012) (seriál)

Souhlasím s ostatními. Příjemný oddechový seriál, pokud od něj vyloženě nic extra nečekáte. Představitelka Jane je moc milá a sympatická. V roli se mi vyloženě líbí. A moje oblíbená Andie MacDowell je stále krásná žena. Třeba časem změním názor, ale zatím dávám 4 *

A zase jedna Popelka (2008)

Tak podle místního hodnocení jsem vůbec nic nečekala a proto jsem nebyla ani zklamaná. Přesto si nemyslím, že by film byl až tak strašný. Selena Gomez byla celkem roztomilá, Jane Lynch hnusná machecha, Seeley celkem pěkný princ (když si na tento typ potrpíte). Prostě taková další Popelka. Nebyla jsem ani nadšená, ale ani vyloženě zklamaná., abych dala odpad. Takhle musím dát slabší 2*.

StreetDance 3D (2010)

Jak již zde bylo řečeno, příběh velmi skřípe, ale ty taneční scény byly perfektní a aspoň já od těchto filmů žádný excelentní příběh nečekám. Film mě na tu hodinu a půl zabavil a nenudila jsem se, což se nestává moc často. 3D posoudit nemohu, viděla jsem v 2D na DVD.

Kletba Měsíčního údolí (2008)

Mně se to líbilo, k tomu ale nemusím být dítě a přilepilo mě to na hodinku a třičtvrtě k televizní obrazovce, což už je u mě docela úspěch. Jinak se celkem ztotožňuji s komentáři Eawy a flanker.27.

Jú jú hakušo (1992) (seriál)

Pro mě top seriál. Jinak na tento druh anime moc nekoukám, ale tohle jsem chytla stejně jako Hennesy na Animaxu a už mě to nepustilo. Velmi vtipné, skvělé bojové scény, i ta animace není tak nejhorší. Co mě jen trochu mrzí jsou ty občas dost ujíždějící titulky na Animaxu, takže překlad vidíte 10 sekund za dialogem, ale to není chyba seriálu.

Bleach (2004) (seriál)

Skvělé anime, na které se rozhodně vyplatí koukat. Pěkné animace, chytlavý příběh, sympatičtí hrdinové. Bývala bych dala i 5*, ale kvůli strašné roztahanosti a zdlouhavosti příběhu, který je prošpikován různými filery, které nedovolí příběhu pokračovat kolikrát i desítky dílů, které s rozehraným příběhem nesouvisí(i když ani ty nejsou tak strašné, jak se mockrát všude píše), musím dát jen 4*.

Fallen (2007) (seriál)

Nechápu. Jaký je rozdíl mezi tímto seriálem a tím třídílným z roku 2006, který zde na CSFD také je? I s ohledem na velmi rozdílné hodnocení. Stejný příběh, stejní herci.