Stormbreaker (2006)

Já to zas až jako takovou blbost nevidím. Neříkám, že je to bůhví co. Předvídatelné, herecky ne to nejlepší, ale pěkně to odsýpalo, celkem sympatický hlavní hrdina (pro náctileté dívky asi i neodolatelný), celkem jsem se ani moc nenudila a nedělní dopoledne mi docela pěkně uteklo. Už jsem viděla mnohem horší s lepším hodnocením. Velmi slabé 4*.

Příhody dráčka Soptíka (1975) (seriál)

4* z nostalgie. Už jsem to dobrých 25 let neviděla, ale vím, že jsem to tenkrát žrala, strašně se mi to líbilo. Škoda, že to ještě nenapadlo žádnou televizi opakovat. Klidně bych se na to znovu podívala, i když už dávno nejsem dítě.

Mimzy (2007)

Příběh který mě nenadchnul tak, abych dala plný počet bodů, ale také vůbec nezklamal. Být mi tak o dvacet let míň, jistě bych úplně nadšená. Takhle to bylo velmi příjemné zpestření nedělního odpoledne. Chytlo mě to hned na začátku a až na konci pustilo. Celkem příliš nechápu až tak nízké hodnocení.

Láska a tanec (2009)

Mně to až tak špatné, jak se to tady podle hodnocení jeví nepřišlo. Příjemný oddechový film, od kterého jsem příliš nečekala a byla docela příjemně překvapena. Sympatičtí hlavní představitelé, svižné taneční scény, prostě jak to mám ráda. Mezi 3 - 4 hvězdičkami, ale opravdu spíše ty 4.

Onegai Twins (2003) (seriál)

Slabší 4. Mně tam to: "Možná jsme příbuzní, možná ne", lezlo dost na nervy. Dost mi to zkazilo dojem z celého anime. Jinak si myslím, že je to docela dobře odvedená práce a na pár nudných večerů docela dobré zabavení.

Star Trek (1966) (seriál)

Nemyslím si, že by to muselo mít tak nízké hodnocení. Je to více jak 40 let staré a proto se to nutně muselo někde projevit. V tehdejší době bomba, dnes úsměvné, ale slušně koukatelné. Já se na to určitě ráda podívám znovu, i když jsem v té době ještě nebyla na světě a poprvé jsem to viděla až při české premiéře tuším někdy v roce 2002.

Painkiller Jane (2007) (seriál)

Nemyslím, že by to byl tak špatný seriál. Nic zvláštního jsem od něj nečekala a taky jsem se ničeho zvláštního nedočkala, ale zklamaná jsem nebyla. Docela dobře mi zaplnil jinak nudné večery.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Seriál, který mě zatím nezklamal, ale také vyloženě nenadchnul. Čekala jsem malinko něco víc, proto nemohu dát plný počet bodů.

Dívka z Pekla (2005) (seriál)

Pro mě velmi zajímavý, výtvarně celkem povedený seriál.

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Zatím po třech dílech si myslím, že je to zatím celkem slušný počin a rozhodně se nedá srovnávat se strašnou Nemocnicí na kraji města po dvaceti letech. Třeba ještě časem změním názor, ale zatím to tak nevypadá.