Premiér (2019) (seriál) odpad!

Soukup je dementný, o tom niet pochýb....... ale toto je moc aj na dementa. Jedná sa totižto len o jeho čisto politickú reklamu.

Horkýže Slíže - Bernardín (2007) (hudební videoklip)

Táto paródia na song "Amerika" od Rammsteinu mi proste nesadla. Klip je ale na úrovni.

Temný krystal: Věk vzdoru - Krystal volá (2019) (epizoda)

Seriál bol pekne rozbehnutý, až kým neprišla táto epizóda. Pripadá mi, ako keby tvorcovia sami nevedeli, čo nám vlastne chcú ďalej odrozprávať a kam sa má celý seriál ďalej uberať. Nehovorím, že je táto epizóda nudná. Proste je celá taká "meh", čo ma veľmi mrzí.

Temný krystal: Věk vzdoru - Vědmy nevědí vše (2019) (epizoda)

Všetko je pripravené na veľký a epický boj, v ktorom sa proti sebe postavia bytosti z Thra a odporní Skeksiovia. Len dúfam, že sa ho skutočne do konca seriálu dočkáme.

Temný krystal: Věk vzdoru - Zná všechna tajemství (2019) (epizoda)

Napätie sa zvyšuje, zvraty pribúdajú a seriál naberá čím ďalej, tým viac na temnej atmosfére. Ak niekto uvidí plagát alebo trailer pomyslí si: "Toto bude zas nejaká slabá fantasy-hovadina pre malé deti". Opak je ale pravdou. Každá epizóda nám viac a viac dokazuje svojou temnotou a bezproblémovým zabíjaním postáv, že sa nejedná o detský seriál, ale o temné fantasy s dospelým príbehom.

Temný krystal: Věk vzdoru - Konec, začátek, to je jedno (2019) (epizoda)

Prvá epizóda potvrdzuje, že tento svet má úžasný potenciál. Skutočne je to vizuálna bomba, ktorá vás zaručene pohltí a vy budete neveriacky krútiť hlavami, aký krásny môže byť bábkový film. Hneď na úvod sa nám začínajú 3 zaujímavé dejové linky. Som fakt zvedavý, ako bude celý seriál ďalej napredovať.

Battle at Big Rock (2019)

Ako tu mohla byť triceratopsia rodina, keď na konci dvojky (päťky) prežil z určitých rás iba jeden dino?! Ešte k tomu ten mäsožravý druh v dvojke vyhynul. A práve toto ma sere najviac, keď sa nerešpektujú predchádzajúce časti série.

Teroristka (2019)

Iva Janžurová ako stará učiteľka na dôchodku, chystajúca vraždiť... to je komédia sama o sebe. Je tu síce pár slabších miest, ale to je vo výsledku jedno.