Na vlastní nebezpečí (2007)

No po pravdě po přečtení recenzí a vašich hodnocení jsme nic nečekal a můj názor se asi nebude lišit od většiny. Silně přdvídatelné bez nějaké zajímavé zápletky. Škoda, příroda nádherná, herci slušní, film slabý.

Kids (1995)

Tvrdá realita mládeže a asi nejen americké. Příběh o jednom klasickém dni ze života teenagerů je tvrdší než by kdokoliv čekal.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Absolutní nářez, několikrát jsem tento skvost viděl v kině, později několikrát doma "extended version" a jednoznačně nejlepší díl série. Nebudu se rozplývat nad jednotlivými částmi je to prostě dokonalé ve všech směrech.

Kanadská noc (2008) (TV film)

Televizní drama s mými oblíbenými herci. Viktor Preiss opět předvádí svůj vysoký standard a výborná Dagmar Havlová zase, že nezapomněla nic ze svého řemesla.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Slušnej seriál ze života studentů s některýmyi opravdu sympatickými herci. Seriál se samozřejmě nevyvaruje vyloženě umělých zápletek a zbytečně vyhrocených situací, které se opravdu tak často v běžném životě nevyskytují, ale to je neduh většiny "dlouhohrajících" seriálů. Na druhou stranu lepší když se něco děje než seriál stylu Ulice.

Odvlečen (2007)

Kvalitní thriller, který bohužel nenabízí nic navíc. Na konci je sice nachystáno menší překvapení, ale to je málo na vyšší hodnocení. Co musím napsat je opravdu přesvědčivá Reese Witherspoon. 3 a1/2 *

Znamení (2002)

Asi se nezeřadím do zástupu nadšených diváků, ale spíš do řady těch zklamaných. Shyamalanovi předchozí filmy mě totiž bavili mnohonásobně víc. Tento sci-fi horror samozřejmě buduje napětí opět velmi solidně,přesto jsem kromě toho nic necítil. Bohužel pro mě jen průměrný film.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Příjemná oddychovka s kvalitními triky. Bohužel to na mě všechno působí moc dětsky. Kdyby to bylo temnější a bez dětí mohlo to bejt velmi dobré sci-fi.

Kull dobyvatel (1997)

Jako fanoušek Conana a celkově fantasy jsem byl zklamán. Kull je jednoduchý jako Bulharská striptérka a jediné co jsem zde ocenil byly heavy metalové souboje, i když na nich se mi líbila především hudba. Ale i přes všechny vady to je prostě fantasy a tak prostě dvě hvězdy.