Matts

Zdeněk Svoboda

kraj Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 31.10.2016  13:06
    Pustina (TV seriál) (2016)

Doufám, že mám nahého souložícího Duška nakoukáno na pět životů dopředu.

• 13.10.2016  21:56
    Hvězdná párty (TV pořad) (2016)

Na ty soutěžící musí někdo ze zákulisí mířit samopalem...jinak si to fakt nedokážu vysvětlit.

• 6.3.2016  01:34

Si říkáš...ok, tak je tam prostě hromada lidskej střev a kostí...ok, týpek se na to vyzvrací...ok...ale božemuj nebudou v tý hromadě vnitřností souložit...ok, tak v tom souloží...ale dál to nemůže jít. Vždycky se dá jít dál...jo a celý je to vlastně rodinný drama.

• 27.10.2014  18:55
    Návrat na výsluní (TV seriál) (2005)

Na ČSFD naprosto nedoceněné, na IMDB 8/10. Super komentář od Patw: "Tohle vypadalo zajímavě, ale role Lisy je tu až nesympatická." No...bohužel, no. Nemáme tu sympatického diblíka jako v Přátelích, sorry. Takže odpad. Ani náhodou, přátelé. Máme tu postavu, která je prostě celej člověk se vším všudy. Na to se občas dost špatně kouká. Zvlášť když je to loser, kterej najde ten vysněnej "spot light" za jakoukoliv cenu. Lisa Kudrow a Michael Patrick King vytvořili Valerii Cherish, průměrnou a nezajímavou herečku, která je prostě totálně afektovaná kráva. No ale jak už to tak bývá, i totálně afektovaný krávy maj duši. A když dojde na lámání chleba, i záblesk sebereflexe se najde. A to je přesně to, s čím scénáristi pracujou tak dokonale. Ledová trapnost střídá srdceryvný momenty, který jsou díky "reality" stylu ještě srdceryvnějsí. Nebyl díl, ve kterým bych nechtěl tuhle blbku obejmout a dát jí pusu...a říct něco jako "klídek, holka...bude dobře." Skvělým scénářem vymazlená záležitost, která je výborně zahraná.

• 11.7.2014  17:38

Vazim si toho, ze jsem se narodil s mozkem, a ze chci od zivota trochu vic, nez aby me nekdo nechal ridit jesterku.

• 11.7.2014  17:26
    Frank (2014)

Hipsterska pseudointelektualni sracka. Navic jsou vsechny posyavy filmu extremne nesympaticky a na ranu. Na nektery filmy jsem asi uz starej. Nastesti.

• 30.8.2013  23:28

Takhle příjemnou píčovinku jsem neviděl od Little Miss Sunshine. A poprvý mě nenasraly outakes na konci filmu. Protože jsou (hlavně jeden) skvělý. A taky jsem chtěl, aby tam zazněla ta skladba na konci...všechno dobře prostě.

• 7.7.2013  17:27
    Revival (2013)

Jestli vám příjde vtipné, že Krobot řekne s vážnou tváří sprosté slovo, že se Dykova kapela místo Nightwork jmenuje Darkwork (jestli si to dobře pamatuju), bude se vám to líbit. A jestli vám nebude připadat ani trochu trapné, když teenage idol říká na pódiu fanouškům, že mají milovat své rodiče, budete v pohodě. A Jeonéfa Boková absolutně neumí mluvit. Natož hrát. Ten film je celej prostě příšernej.

• 13.4.2013  00:58
    Povstání strojů (TV film) (2006)

Ty triky museli dělat v MS Paintbrush. Jinak to neni možný.

• 13.4.2013  00:23
    Houbaření (2012)

Když vidím ten plakát, musim se smát. Parta neodolatelných jelit versus hluboký les. Vtipná podívaná.

• 10.4.2013  21:51

Na tenhle film asi nikdy nezapomenu. Silný příběh, který graduje velmi pomalu. Vtahuje vás do sebe docela nenápadně, ale zároveň velice silně. Vynikající hudba. Herecké výkony skvělé. Film, který se musí vidět.

• 16.4.2012  11:49
    Derek (TV seriál) (2013)

"Kindness is magic, Derek." She said it's more important to be kind than clever or good-looking. I'm not clever or good-looking, but I'm kind. Nečekal jsem, že Gervais někdy vytvoří něco, u čeho se nebudu smát. A už vůbec jsem nečekal, že vytvoří něco, co mě rozbrečí.

• 10.7.2011  00:47
    Vinou lásky (2011)

Cože? Based on actual events??? Šmarjá...moje chuť navštívit Japonsko se pomalu vytrácí. Ale jinak skvělej film.

• 7.7.2011  10:14

Tenhle film je tak děsně cool, že jsem z toho málem nastydl. Laciný a prvoplánový snímek. Vizuálně příšerné...i když byla vidět snaha (až moc bohužel).

• 4.7.2011  00:21
    Arirang (2011)

Absolutní otevřenost. Kimova nekompromisní upřímnost, kterou servíruje tím nejdrsnějším možným způsobem, mi vyrazila dech. A sbírat ho budu ještě pád dní. Zároveň předem lituji všechny diváky, kterým je Kim Ki-Duk jako osobnost a tvůrce úplně jedno a přesto na Arirang vyrazí. Předem varuji, bude to utrpení. Aneb - jak vystihl jeden z diváků odcházejícich z karlovarské projekce: "Koupím si kameru Marc II, vezmu lístek na tenhle film, položím ho na koberec, pochčiju ho, natočím to a pošlu na festival. Mám přece taky právo se vyjádřit".

• 22.6.2011  12:52
    Saturday Night Live (TV pořad) (1975)

Škoda, že jsem SNL objevil až teď. Hodně jsem si na tom ujel a každou epizodu si maximálně vychutnávám. Mimochodem...Seth Meyers je víc, než sympatickej a Kristen Wiig je víc, než vtipná.

• 5.6.2011  23:48

• 3.4.2011  00:59
    Kancl (TV seriál) (2001)

K posrání vtipný, o tom žádná. Ale mnohem víc mně sejmula ta romantická linie. Tim a Dawn. Dva lidi v kanclu si prostě sedli a jdou na to hodně od lesa. Asi nejrealističtější romance.

• 30.1.2011  00:14

The King's Speech left me speechless.

• 10.1.2011  16:23

Zlatý prciny...

• 5.4.2010  12:43
    The Sarah Silverman Program. (TV seriál) (2007)

To je taková prdel :) Zrovna to sleduji, tak se prostě nezmůžu na víc...Sarah Silverman dostala úžasnou šanci. Dostala seriál, kde má absolutní volnost. A skvěle jí využila. Vytvořila postavu Sarah Silverman, která je sobecká, líná...závislá na druhých...rasistická...prostě nesnesitelná. Prostě všechno, co je tématem stand-upů této komičky. A hlavně je tak děsně roztomilá :) Bravo...

• 11.8.2009  22:49
    MADtv (TV pořad) (1995)

Ms. Swan je klasa...ale Lorraine...to je moje láska :) Výborný scénky.

• 19.7.2009  11:05
    Studio 30 Rock (TV seriál) (2006)

Tina Fey je bohyně!

• 10.1.2009  23:38
    Důkaz (2005)

Výborný snímek, kde o matematiku jako takovou fakt vůbec nejde Je úplně jedno, jestli jí rozumíte nebo ne. Funguje zde jen jako celkem atraktivní kostra vynikajícího dramatu. Hltal jsem každou minutu a stále jsem se snažil předvídat, jak to vlastně všechno bylo a je. A moc mi to nešlo. A to mě právě nejvíc baví :)

• 6.9.2008  23:14

Hm, tak jo. Ale tohle ti, Tome, fakt nesedlo! Miluju Heaven...a vlastně skoro všechno, co tenhle geniální týpek natočil. Kromě Parfému. Pokus o veliké dílo se prostě nezdařil. Smutné :(

• 12.7.2008  20:56
    Božský (2008)

Strašně nadupaná záležitost :) Mám rád prostředí politického zákulisí a tohle byla hodně rychlá jízda. Jelikož to byl poslední snímek, který jsem v rámci MFFKV 2008 viděl, přirozeně jsem se trochu obával stopáže (proboha - už ne ukrutně dlouhej film!!!). Zbytečně. Hltal jsem každou vteřinu.

• 4.7.2008  23:18
    Rudá osina (2007)

Dvě hvězdy za výborně zvládnuté řízení kombajnu a za odvahu herců se před ten jedoucí kombajn postavit.

• 4.7.2008  23:14

Jestli ve Varech 2008 neuvidím lepší snímek, přežiju to. Tohle je prostě koncetrované filmové mistrovství.

• 13.6.2008  09:41

Neskutečně stupidní. Ten scénář musel vyprodukovat nějaký automatický generátor. Špatně naprogramovaný.

• 29.4.2008  12:35
    Karamazovi (2008)

Na "Karamazovi" se mi jít nechtělo. Ivana Trojana už přestávám mít rád a Zelenkova poslední tvorba mě vůbec neoslovila. Ještě, že jsem se nechal přemluvit. Po Venkovském učiteli a Karamazových začínám mít pocit, že krize českého filmu je snad za námi. Těžko říct, co je nejsilnější stránkou tohoto překvapivě vyváženého snímku. Herecké výkony jsou bez výjimky vynikající. Mě nejvíc oslovil Andrzej Mastalerz v roli údržbáře. Ačkoliv za celý film pronese asi pět vět, velice sugestivně provede diváka duší těžce trpícího člověka. Hudba je temná a velmi energická, na sto procent funguje tam, kde má. A ten industriální interiér v kombinaci s vydařenou kamerou... Prostě paráda...

<< předchozí 1 2 3 4