• Krátkometrážní

Obřad (2011)

Jednu hvězdičku posílám filmu samotnému a dvě hvězdy posílám báječnému Anthonymu, který nejen svou mimikou ale i samotným výkonem mi dal vzpomenout na Dr. Lectera. Hannibale když už bude COME BACK s Anthonym?????

Cizinec (2010)

Hnáty křivé pod plachetkou osoba, vichřice se podoba, tak bych asi vylíčil Angelinu. Kam se poděla ta sexy Angelina, na kterou sme byli zvyklí. Johnny si opět zahrál roli piráta akorát ho postavili do benátek a dali mu jiný ohoz. Jinak děj předvídatelný, nejen místy nudný. Nudící angelina chodící po benátkách a johnny tahnoucí za ní jak smrádek...nuda nuda

Bílé maso (2008)

Po dlouhé době rozhodování mezi 5 a 4 *. Nakonec musím dát 4 * za ty policejní přiblblíky a ty jejich manévry. To prostě nepřekousnu. Ale jinak zpracováno velmi pěkně - detektiv vs vrah + malá holčička. Parádních a "nečekaných" posledních pár minut.

25. hodina (2002)

celkem příjemný snímek...sice nic převratného,ale koukatelný až do konce....jen se vyvarovat českému dabingu, ten je otřesný a vzal mi i chut celého filmu.

Rychlejší (2010)

Herecký anti výkon v podání jak Dwayna, tak Billyho. Čekal jsem odpočinkovou pomstychtivou akcičku, ale té se mi nedostalo....role nájemného vraha byla zcela mimo celý film. Kdyby tam nebyl tak se vůbec nic nezměnilo. Dwayne bud lepší!!!

Plivu na váš hrob (2010)

potěší,ale některý věci jsou tam prostě jak pěst do obličeje....nenalezení holky, která se objeví po měsíci z bažin, přičemž má na sobě nové padnoucí oblečení, a to to její předtím spálili...atd atd...

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010)

mohlo to býti i lépe zpracované,ale i tak potěšila první vlaštovka z řad warhammeru....ted by to chtělo něco málo o Gotrekovi, což ?

Zakázaná zóna (2010)

Příběh nebyl nejslabší,ale bohužl u tohohle filmu mě držela ta naděje že sem tam shlédnu zajímavou scénu monsters vs army....a to tu bylo jen na začátku a to ještě pár vteřin, pak kde nic tu nic, takže jen čekání na monsters mě nutilo to dokoukat do konce....a když se rozběhly titulky, tak sem pochopil že sem čekal na Godota. Ale jelikož vím o jejich rozpočtu, tak věřím že s jiným (velmi větším obnosem) by v těcto rukách vznikl mnohem zajímavější a poutavější snímek.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Miluju jihokorejskou kinematografii,ale tohle je podle mě střela mířená úplně mimo. Film nemá pořádnou dějovou linii o kterou by se mohl opírat...a bohužel jakmile tělo nemá páteř tak se prostě na vlastní nohy nepostaví...a tohle je přesně ten případ.

Časové pásmo bylo změněno