Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Vykrdačka prvních dvou Vetřelců s překvapivě dobrými efekty, ale zoufale neoriginální až nudné.

On se bojí (2023)

Mám podezření, že Ariho Aster ví, že natočil obří honipéřinu, jedna velká stopa ke konci filmu je. Mě to ale krom první hodiny, opravdu nebavilo.

Moonwalker (1988) odpad!

Jsem to chytl na Artu nekdy v pulce a cumel na to s otevrenou hubou. Za prve jsem netusil, ze to existuje, za druhe je to strasna sracka, za treti je to takova sracka az je to dobre, za ctvrte to nezestarlo dobre (Michael a deti) a o to je to vetsi cringe, za pate Michael-Transformer!!!

Světla ramp (1952)

Mírně filozofická sonda do duše stárnoucího herce, mě uhranula už na začátku, za což mohla částečně i andělská tvář hlavní představitelky. Kdyby tam nebyly některé divadelní pasáže zbytečně táhle, šel bych na plnou palbu, protože nejen že to byla místy docela prdel, ale i to srdíčko to zahřálo a pak zalilo ginem bez tonicu.

Piknik na Hanging Rock (1975)

Mnohými adorovaná první hodina byla pro mne svou první polovinou doslova ubíjející. Při asi deseti minutové scéně holek pobíhající v Adršpachu jak Pavel Trávníčků jsem 4x usnul. NICMÉNĚ pak se to docela zlomí a začne to být sakra zajímavé do té doby, než si člověk uvědomí, že se děj začíná asi dle předlohy zaobírat nejen následky, ale i zbytečnými bočními uličkami v ději. Jak to asi bylo? Paste here: MEME z History channelu.

Parazit (2019)

Přeceňovaná ptákovina.

Přísně tajné! (1984)

Slušná dada komedie, která i po 40 letech baví jak tehdy.

Neviňátka (1961)

Tenhle film jsem měl v šuplíku tak dlouho, až přišel Mike Flanagan a vyuzil tutéž předlohu jako kostru Bly Manor, což vám dojde asi po 2 minutách tápání, kde už jste to viděli a pak buch řekne se slovo "BLY". Bohužel ač je hudba a kamera velmi slušná, film má vražedné tempo a je zahraný jakoby byl natočený ve 30. letech.

Rozkoš (2021)

Svižně natočené drama z nevšedního (nebo naopak všedního? mrk mrk) prostředí. Jako double feature s Roccovym povrchním filozofováním a skoro odcházením, by to mohlo fungovat i lépe.

Chalupáři (1975) (seriál)

Nektere dily jsou komedialni zlato v jinych je dost slamy.