• Krátkometrážní

Černá smrt (2010)

Tak tohle se povedlo. Sychravý, nepříjemný prostředí, pěkně odsýpající děj, středověká krutost, Sean Bean i John Lynch jako vždy kvalitní výkony. Prostě pěkný historizující horůrek. Lahůdka.

Princ a pruďas (2011)

Dobrá oddechovka. Jednoduchá, svižná, fekálně vtipná, taková tak akorát na jeden relaxační večer a pak spokojeně zapomenout :)

Zmeškaný hovor (2003)

Zas jedna z těch občasných kravin, který Takaši Miike točí snad jen kvůli hypotéce nebo když najde o víkendu trochu času :)

Zebraman (2004) odpad!

Hrůza. Jak může takovej génius, jako Takaši Miike, mít takovej kvalitativní rozptyl?! Počkat! Ono to bude kurňa tim, že točí aj 4 filmy ročně a asi by musel bejt kůň, aby mu jeho semeno geniality vystačilo na všechny ty projekty. Takže tuhle vymaštěnost budu muset nějak ignorovat mezi všemi těmi nářezy stylu Ichi the Killer, Sseuri monseuteo a Konkurs.

Tokyo Gore Police (2008)

O příběhu se radši nezmiňuju, ale samotné zpracování a nápady na jedničku :)

Sedm psychopatů (2012)

Po Bruggách sem byl natěšenej na další kousek od McDonagha, ale bohužel mě tohle už tak neoslovilo. Holt, vysušená americká poušť nejsou zasněžený vánoční Bruggy, takže atmosférou tenhle filmík opravdu nevládne. Příběh samotnej je navíc až moc překombinovanej a nepřehlednej..

Projekt X (2012)

No tak což o to, neurazilo mě to. Ale koukat celej film jen na jednu párty, co se vcelku vydařila!?... Asi už stárnu, ale zábavnější mi přijde si vzít do ruky plechovku zteplalýho Braníka a čumět na křečky v kleci.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Dávám 3,5*, ale s každým dalším dílem hodnocení zvolna klesá. Vizuál, hudba a atmosféra super. Děj nudnej a stále nudnější. Objektivně nepříliš dobrej seriál, mezi českými seriály ale ční jako extratřída a dává pěknej příslib, že v budoucnu by se český seriály mohly posunout směrem ke kvalitě západního či severskýho střihu. (k dostání v online archivu ČT)

Večer pod lampou (2011) (pořad)

Viděl jsem jen pár dílů, většinou s českými politickými komentátory jako hosty, a pokaždé skvělý dojem. Přijde mi, že je to jedna z nejlepších talkshow o české politice, když zrovna je o české politice :)