Skrytá tvář ošetřovatelky (1999)

Nechapu, jak jsem se na to mohla vydrzet divat dve hodiny....takove, jake to je na zacatku, to je i na konci. Mozna i horsi. A rozhodne tomu nepomohly ty vsemozne indicke tanecky ... Boze...

Deštník (1967) (TV film)

Skvela sedesata... v Destniku je dobre obsazeni, ale zrejme film potreboval delsi/kratsi? stopaz, aby se nejak naplno rozvinul. Takhle tomu chybi nejake jadro. Horsi prumer.

Tyger (2006)

Probudte v sobe zvire! waaauuuuu....

Duke Nukem (2010)

Pro me super. Presne jako ta hra :) No a ta uplne posledni scena :D :D Narez :D

Aria (2001)

takhle osklivou barbinu jsem dloho nevidela... Film je zhruba o tom, jaky jsou chlapi skety, kterym jde jen o jedno, a jak si z otho pak zensky rvou vlasy a kuzi a.... a tak dal. Jinak pocatecni eroticka scena mi pripomnela Team America :D :D

L'impressionniste fin de siècle (1899)

Melies je BUUUUHHHHH!!! Nejen ze jeho filmy maji nepopiratelnou umeleckou kvalitu, ale jsou i vtipne. Je na nich videt, ze Melies film miloval. Vic takovejch tvurcu, kteri milujou film. At zije Melies! At zije francouzsky film!

Catherine Deneuveová (2009) (TV film)

C.D. je jedna z nekolika mala hvezd, ktere se drzi ve Francii v top ten uz nekolik desetileti. Presne to ukazuje tenhle dokument. Ubehlo uz padesat let, co Deneuve natocila sve prvni filmy, a porad toci dalsi a dalsi. Moje oblibena herecka, takze za to mluvi i hodnoceni tohohle dokumentu :)

Hudba pro jeden byt a šest bubeníků (2001)

Na kratkych filmech je to nejdulezitejsi napad. V celovecernim filmu muze napad chybet, ale vysledek i tak muze stat zato, ale v kratasu ne. A ten napad tady je, takze davam plny pocet a doufam, ze sii nikdo takhle nepohraje s moji knihovnou :D

Hlava-ruce-srdce (2010)

Asi nejsem dost intelektualne vyzrala, ale tenhle film jsem nepochopila. Moc se mi libily nektere casti a hlavni role jako by byla usita pro Viktorii Cermakovou, ale - co ten zbytek? Co aspon nejaky naznak pribehu? Nebo aspon nejaka idea?? Myslim, ze film si hraje na vic, nez cim je... z niceho zazrak neudelas (nebo aspon ne vsechno se da vycucnout z prstu :D)

How to Make Love to a Woman (1995)

my ženy jsme opravdu nebezpečné bytosti :) Nápady originální, ale jako celek... nevím, tenhle kraťas si mě nezískal. Protože jsem žena? :)