Batman (2022)

Jenom kdyby to nebylo tak dlouhý

Spider-Man: Bez domova (2021)

Tak se mi to trochu rozleželo v hlavě a musím uznat, že rok 2021 nebyl pro Marvel úplně dobrej. Black Widow stála za prd a tohle taky není žádná výhra. Seriály hrdě ignoruji, takže tam nevim jak na tom Marvel byl. Ale zpátky k filmu. To, že je Parker idiot, kterej chce předvést co dokáže s oblekem od Starka v jedničce fungovalo. To, že je Parker idiot (a Stark ještě větší), kterej neví, co má s technologií od Starka dělat už fungovalo méně. To, že je Parker idiot, kterej musí furt všechny chránit a pomáhat i naprosto (pro něj) neznámým záporákům nefunguje vůbec. Místo toho, aby se využil potenciál toho, že všichni, ale naprosto všichni ví, že Parker je Spider-man, tak se k tomu řeknou dvě věty a pohoda. A pak je to blbější a blbější. Dvě hvězdy a to jenom za to, že jsou tam Maguire, Garfield, Dafoe a Molina. Nechci to nikdy vidět znova, nechci už nikdy vidět ubrečenýho Hollanda s rozbitou držkou a nikdy nechci vidět Zendayu, nevim proč, ale ta holka má pro mě strašně nesympatickej kukuč. A já blbec jsem se těšil.

Eternals (2021)

Děje se tam toho strašně moc a zároveň velmi málo. Eternálové jsou parta nesympatickejch panáků, který krom jednoho (kterej vyžral všechny nejlepší schopnosti) maj schopnosti úplně na prd, i základní sestava Avengers by si s nima vytřela zadek. Po Black Widow další zbytečná Marvelovka. "Eternals se vrátí"...kdyby se nevrátili, nezlobil bych se.

K zemi hleď! (2021)

Chtěl bych rád říct, že je to satira. Bohužel mám pocit, že je to spíš dokument a smutná realita.

Matrix Resurrections (2021)

Řekl jsem to stokrát a řeknu to znova...Wachovští sourozenci natočili jeden dobrej film, Matrix jedničku, ostatní jejich filmy stojí za hovno.

Halloween zabíjí (2021)

Chápu, že z Meyerse šel vždycky strach hlavně z pocitu, že nejde zastavit. Tady už ale nejde o pocit, on opravdu nejde zastavit. Několikrát opravdu vážně zraněn a on si jde v klidu vraždit dál. Kdyby mu někdo v dalším díle usekl hlavu a on by se po pár vteřinách zvedl o odešel směrem ke krásnému východu Slunce, nedivil bych se tomu.

Duna (2021)

Já nevim, chce to bejt strašně velkolepý, na jednu stranu se to daří, ale na druhou stranu se tam toho stane strašně málo. Uvidíme jak na tom bude druhej díl, každopádně první znova vidět nepotřebuju.

Sebevražedný oddíl (2021)

Milí Warneři, dělejte si poznámky. Takhle má vypadat správnej DC film a stačí k tomu málo. Dobrej režisér, kterej ví, co chce a hlavně mu do toho nekecat.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Jestli si Diesel nepřestane hrát na Seagala tak desítka bude hroznej průser

Black Widow (2021)

Pro Marvelovky mám slabost, ale tohle je i na mě moc. Family se tady tlačí snad víc než v sérii Rychle a zběsile. Taskmaster, kterej je v komiksech neskutečně zajímavej a má výborný příběhový pozadí a zasloužil by si sám o sobě filmovou sérii, je tady vyloženě zparodován. Toho člověka, co ho takhle zprasil, bych rád viděl pověšenýho za koule do průvanu. Jediný pozitivum je Red Guardian a doufám, že se ještě v nějakym filmu objeví. Jinak je to naprosto zbytečná Marvelovka.