The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Třetí díl je filler?! Vážně je třetí díl filler?! Třetí z devíti?! A ještě k tomu o mrtvejch postavách. A všude čtu jak to bylo emocionálně plný a krásný...já chci postapo seriál plnej hnusu, ne romantiku. Po třech dílech končím, já v tom ten pecka seriál fakt nevidím.

Dámský gambit (2020) (seriál) odpad!

Tuhle šachovou partii jsem vzdal. Asi je to umělecký, já v tom umění nevidim.

Arcane (2021) (seriál) odpad!

Vím, že LoL existuje. Takže jsem si to pustil, protože všude jsem četl chválu. Nic mě na tom nechytlo, vizuál se mi nelíbí, postavy jsou mi putna, nedotáhl jsem to do finiše.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Romantický trojúhelník Thor-Mjolnir-Stormbreaker...není to vtipný, je to trapný. Jedna hvězda za Balea. "Thor se vrátí"...já si myslim, že stačilo, návrat není nutný.

Top Gun: Maverick (2022)

Praktický efekty jsou prostě príma. Když vidíte jak se Cruisovi kroutí ksicht, tak víte, že tam ten pilot fakt řeže tu zatáčku a Cruisovi je hodně těžko. To se nedá zahrát, to se musí prožít.

Predátor: Kořist (2022)

Tady někdo pochopil proč jsou Sara Connorová a Ellen Ripleyová pořádný ženský postavy. Obyčejný holky proti kterejm stojí stroj na smrt. Po právu se mezi ně přidává Naru. Tuhle holku fakt nechceš nasrat.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Asi vím jak vznikl tento seriál, někdo zašel za šéfem Star Wars s tím, že má nápady na další díly Mandaloriana a taky nápad na seriál o inkvizitorech. Fanoušci ale chtěli seriál o Obi-Wanovi, takže Disney spojil příjemné s užitečným a vznikl tento skvostný paskvil. Obi-Wan tady hraje druhé housle,  hlavní postavou je inkvizitorka Reva, ale kdyby se to vědělo od začátku tak by se na to nikdo nedíval.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Já fakt nevim, buď už jsem se Marvelovek přejedl , nebo po Endgame ta kvalita jde fakt dolů. Doctor Strange je tady vedlejší postavou, hlavní je Wanda, jejíž příběhovou linku fakt neberu. Ilumináti jsou pro smích (vážně jako Captain Marvel zařve tím, že na ní spadne socha?!) a camea naprosto nevyužitý. CGI oddělení asi makalo taky jenom na půl úvazku, protože efekty lítaj od "super" až po "k zblití". A 3 fakt nejsou mnoho (nepočítám ten průlet pár dalšíma realitama). Jestli Waititi podělá 4ku Thora a Gunn trojku Strážců, tak to Marvel může zabalit. Kde jsou časy prvního Iron mana?!

Morbius (2022) odpad!

Leto by měl vyhodit svýho agenta, nejdřív hraje v nejhorším filmu od DC, teď i od Marvelu.

Halo (2022) (seriál) odpad!

Léta chtěli fanoušci (včetně mě) seriál/film ze světa Halo. A dostali jsme ho. Od lidí, kteří se přiznali, že nehráli hry a ví o Halo asi to, že je to série stříleček a běhá tam nějakej voják v zeleným brnění a všichni mu říkají Master Chief. Špatný, moc.