BlacKkKlansman (2018)

Neurazilo, nenadchlo. Washington skvělej, Driver také. I přes zajímavé téma a oskarovej film jsem čekal něco víc. Chápu, že "negros" chrochtali blahem, ale mě to přišlo nudný i když jsem byl na proniknutí do KKK dost zvědavý. Možná to udělat jako seriál, kterej dané téma víc rozvede asi bych byl spokojenější. Za Washingtona a reálnej příběh 3 hvězdy

Dej si pozor! (2016)

Povedená taškařice s pár zvraty a docela dobře promyšleným plánem hlavní postavy, který jakžtakž dával smysl, takže docela pobavilo. Určitě stojí za zhlédnutí. Pokud bych srovnal s Babysitterem, kde sice úřadovala sexy Samara tak tady to nebylo potřeba a stejně to bylo o fousy lepší

Chůva na zabití (2017)

Bohužel ani Samara to nezachrání. V rámci hororu slabé, v rámci komedie ještě slabší. Dohromady nic moc. Postavy blbé jak rádio a klasickej přerod loosera nuda. Better Watch Out jednoznačně lepší i když tam je komedie naštěstí málo a několik zvratů a dejme tomu dobře promyšlenej plán hlavního padoucha ještě stojí za zhlédnutí. I když tohle člověk bere hodně s nadsázkou je to nuda.

Fantasy Island (2020)

Myšlenka dobrá, bohužel provedení a především závěr filmu špaténka. Postavy celkem nesympatické. I ten ostrov mohli víc využít, lokace fakt super. Takovej horor pro děti mi to přišlo. Škoda. Za provázanost a nějaký ten zvrat 50%

Vše je ztraceno (2013)

Přesně proto bych na moře nikdy neplul. Voda a já nejsme přátelé :D Vždy mě fascinovaly tyhle shit happens příběhy lidí, kteří sami někam vyrazili (v tomhle případě vypluli) aniž by to komukoliv řekli nebo byli aspoň dva a dopluli... Líbilo, ale na zadek neposadilo na druhou stranu skvělý Redford. V tolika letec, klobouček. 70%

Kong: Ostrov lebek (2017)

Za mě nejlepší film o Kongovi. Není to sice klasický příběh o King Kongovi, ale krásně to zapadá do mysteriozního světa příšer a je to dobře krvavé. Až na Larson, která prostě neumí hrát nebo mi je něčím nesympatická povedený film. Sposuta akce, dobré efekty, vojáci, solidní obsazení. Těším se na další díl s tímhle drobkem. Docela se divím nízkému hodnocení na rozdíl od filmu z roku 2005, který se sice drží původního příběhu o objevení Konga, ale stupidní a kýčovité efekty a přetažená stopáž aspoň za mě tahá film do průměru.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Oproti předchozím dílům dost nereálné, vtipy tlačené na sílu a zbytečně vulgární. Jednička byla dobrá, dvojku jsem překousl, ale tohle je už potřetí vyvařená polívka doplněná Sheeranem. Čekal jsem něco trošku jiného. I když jsem kluk tak ty vulgarismy mě po chvilce přímo iritovaly. Nechápu, že jde natočit 3krát stejný film o tom samém. "Hloupá" tlusťoška v jedničce byla nejlepší a bavila, ale tahle 43letá mařka co chce furt jen "šukat" a snaží se být strašně cool fakt nebaví. Ani v prcičkách, kde se řeší jen to jedno takhle nemluvili a to už je co říct. Neřekl bych, že je to zbytečný film, ale museli by to pojmout jinak. Tohle je vaření z vody a jen to dokazuje, že vysoké hodnocení neznamená, že je film dobrý.

Escobar (2017)

Solidní počin o sympaťákovi Pablovi. Určitě jsou i lepší projekty o tomto člověku,ale jako rychlý průřez jeho životem v pohodě. Výborný Bardem. 70%

Temný krystal: Věk vzdoru (2019) (seriál)

Jediný koment, který jde k tomuto dát je, že zdejší hororový expert a režisér Pičor, pardon Psychor je totální prakokot a ultračurák nic víc. Hovno vedle něco je filantrop, vynálezce a superhrdina v jednom. Vařená nudle, která o sobě mluví v první osobě. Něco tak blbého jsem dlouho neviděl... ... Moc by mě zajímalo co je tenhle kripl ve skutečnosti zač :D Seriál je úplně v pohodě věrný filmu z 82 a tak to musíte brát, ne srovnávat s dnešními výtvory. Loutky jsou super, fanoušky a nejen je to určitě pobaví. Pokud nejste dement, kterej od toho čeká oskarovej projekt a nepochopil, že to je sentimentální návrat do minulosti nemůžete být zklamáni.

Poslední semestr (2018)

Čekal jsem něco dost jiného a dostal film s jasným poselstvím užívat si života. Scénu s hulením baldy jsem dost dobře nepochopil a přišla mi úplně zbytečná asi jako celá LGBT vsuvka..