Volejte Saulovi - Uklouznutí (2017) (epizoda)

Během scény, kdy se Nacho snaží vyměnit léky Hectorovi, jsem myslel, že mi praskne srdce... neskutečně intenzivní pasáž. Vypadá to, že se již brzy Hector dostane na vozítko.

Volejte Saulovi - Výdaje (2017) (epizoda)

Závěrečný herecký výkon Boba Odenkirka neměl chybu.... hajzlík jeden. :)

Volejte Saulovi - Sabrosito (2017) (epizoda)

První polovina bez Jimmyho, kde sledujeme Guse s Hectorem. Ve druhé polovině se řeší Jimmy a jeho soud s Chuckem. Nejlepší pasáž je bezesporu ta, ve které si Hector přijde do Los Pollos Hermanos vyprovokovat Gustava. Sledovat jak si Hector odškrabává propiskou bordel na botě, před Gusem je TOP! Na ty jejich scény se těším ze všech nejvíce, protože sledovat dvě známé postavy u kterých víte, jak to s nimi skončí, je paráda. Chuck a Howard jsou největší č.....! Doufám, že ten soud vyhraje Jimmy! :)

Zajatci času (2017)

Za málo peněz, nápaditá podívaná. V první polovině jsem se krapet nudil, ale ve druhé to nabralo na obrátkách a bylo na co koukat. Od chvíle co postavy zjistí, jak jde čas pomalu a někde rychle, začalo mě to opravdu bavit, a chtěl jsem vědět více. Jenomže to končí ve chvíli, kdy film může začít být ještě lepší, a zajímavější. Jsem zvědavý jestli se někdy uskuteční pokračování, bavilo mě. Levné scifi, které je fajn. :)

Top Gun (1986)

Stačí mi chemie mezi Tomem Cruisem a Kelly McGillis, plus slyšet soundtrack a jsem šťastný. Film, který vidím vždycky moc rád. Nesmrtelná klasika!

Bohové Egypta (2016)

Když má film 140 milionový rozpočet, musí to vypadat trikově velmi dobře.... bohužel tady to je neskutečně béčkový! Film vypadá jsko videohra, ve které hrají skuteční herci. Dlouho jsem neviděl tak prázdný film, přitom stačilio aby triky byly dobré, plus funkční akční scény a bylo by to fajn, takhle je to nekoukatelný. Nechápu jak režisér filmu Já, Robot mohl natočit tohle. :(

Úkryt (2002)

I tady David Fincher předvedl svojí genialitu! Dokonalá kamera ( několik záběrů je přímo ohromujících ), výborně napsaný scénář, skvělá Jodie Foster, plus atmosféra filmu mě neskutečně bavila. Úvodní titulky se mi velmi líbili, a přijde mi, že Fincher, tak jako ve filmech Sedm a Klub rváčů, umí dělat úvodní titulky sakra dobře. Scéna kdy Jodie Foster běží pro mobil, která je natočena ve slow motion, přiznám se, tohle je moje nejoblíbenější scéna filmu. To napětí by se místama dalo krájet. Jeden z mých nejoblíbenějších thrillerů! Fincher je génius! Jeho tvorbu miluju! P.S. Jasně na kvalitu Sedm se to nechytá, ale i tak je to skvělá žánrovka!