Juto

okres Žilina

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 4.7.2019  22:29
    Annabelle 3 (2019)

Dosť dobre. Od začiatku až po koniec filmu som bol napätý ,čo na mňa z plátna kina húkne . Hudba dobre vytvára hrôzostrašnú atmosféru.

• 8.3.2019  20:58

Veľmi som sa pobavil, a k tomu ešte Brie Larson je zlatíčko. Jej úsmev má úplne dostal do kolien. Výborný výber herečky.

• 18.2.2019  23:26
    La La Land (2016)

Bomba! Silný zážitok .

• 17.2.2019  00:32

Nie všetky kamarátstva vydržia naveky. A Mary je také veľké dieťa ,ktoré nevie čo zo životom a bojí sa dospieť. Až na konci ..... Zistí . Čo vlastne chce ? Či nie?

• 16.2.2019  21:24

Vôbec príbehu neverím atmosféra je prepáčením na hovno. Americký producenti si myslia, že nahodia známych hercov a mi im to zožerieme aj s navíjakom.

• 15.2.2019  15:17

Presne takto si predstavujem pomstu.

• 14.2.2019  22:37

Nadpriemerná žánrovka. Inovatívne z hľadiska žánru . Má do svoje chybičky krásy ako ten sprostý koniec ,ktorý sa mi nepáčil ale v celku dosť dobré.

• 14.2.2019  00:45

Paráda ! Vynikajúci scenár a výborným hereckým výkonom Jamesa Belushia . Celý príbeh je divák napätí ako to dopadne a do poslednej minúty divák netuší čo sa vo filme stane a posere.

• 13.2.2019  22:08

Celý príbeh je teatrálny , zas a zas ten rasizmus. Už ma to vôbec nebaví, stále dokola to isté. Začiatok filmu pritom bol dosť dobrý ale postupom sa z toho stala otázka o farbe pleti. Dúfal som, že aspoň koniec to zachráni ale nie . Film je pre americké publikom.

• 12.1.2019  22:22

Parádny film ! Dúfam ,že bude dvojka.

• 26.12.2018  19:20

Druhý diel vôbec nezaostáva, skôr naopak je ešte lepší ako prvá časť. Svižne , vtipné , zábavné a k tomu aj vynikajúca akcia.

• 18.12.2018  16:03
    Normal (2009)

Film je zaujímavo poňatí už tým že kamera má filter ,ktorý umocňuje pocit zklučenosti . Milan Kňažko hrá fakt dobre.

• 17.12.2018  22:20

Som sklamaní. Čakal som viac .

• 17.12.2018  19:51

Mne sa film prekvapujúco páčil , myslel som sa, že nie som cieľová skupina. Film ma veľmi potešil svojou ľahkosťou .Tim Burton je výnimočný režisér.

• 15.12.2018  00:42

Veľmi slušná kriminálka dobrou atmosférou. Začiatok ale aj stred filmu je nadpriemer. Celý dojem kazí záver, ktorý sa mi nepáčil. Ale celkom to ušlo.

• 14.12.2018  22:42

Som trošku zmätený lebo som čakal výnimočný film. Čo si myslím že nie je. Film Bohemian Rhapsody je výborný, ale niečo tomu chýbalo možno lepšía prvá tretina filmu ktorá má až nudila. Áno uznávam ,že možno to je moja chýba lebo som film porovnával s filmom Zrodila sa hviezda s ktorého som bol nadšený. Možno zmením názor ,keď si film pozriem druhý krát. Aby som nezabudol herec Rami Malek hrá nadpriemerne. Ale doporučujem film vidieť v kine. Musím uznať ,že na konci filmu som mal husiu kožu.

• 10.12.2018  01:53

Režisér Cary Joji Fukunaga nám podáva drsný príbeh chlapca , ktorý stratí svoju rodinu a násilne ho zoberú do vojska. Vnútorné monológy chlapca sú bravúrne napísané. Herecké výkony sú skvelé . Úžasný film.

• 9.12.2018  18:25
    Sestra (2018)

Úplná hrôza to nie je čakal som, že to bude ešte horšie. Film zlyháva hlavne scenáristicky, logika tu nemá miesto. Koniec má aj vystrašil tak aj preto som zdvihol hodnotenie.

• 9.12.2018  03:48
    Outlaw King (2018)

Najlepší film od Davida Mackenzieho. Skvelé spracovanie historického eposu. Film má pomalšie tempo a drsné surovú atmosféru. Najviac sa mi páčila postava Douglasa ,ktorú skvelo zahral Aaron Taylor - Johnson.

• 8.12.2018  22:48

Paráda ! Pokračovanie, ktoré sa vyrovná prvému dielu. Tak tento animák sa podaril. Akčné scény sú nadupané.

• 8.12.2018  20:18

Celý film je veľký chaos najväčší problém je že scény na seba nenavedzujú , strih filmu je katastrofálny. Jedine čím ma film zaujal sú piesne a herečka Kelly LeBrock.

• 7.12.2018  13:17
    Mona Lisa (1986)

Drsný ale aj citlivý príbeh prepusteného kriminálnika ,ktorý sa zamiluje do prostitútky. Výborný výkon vo filme predvádza herec Bob Hoskins. Celý film pozdvihne jeho herecké umenie.

• 6.12.2018  17:12
    Wolf Creek 2 (2013)

Film je len blbá vyvraždovačka ničím zaujímavá. Postavy sú hlúpe ale aj celý dej.

• 3.12.2018  16:58
    The Visit (2015)

Režisér M. Night Shyamalan je späť po tých hluchých rokov a strašných filmov čo natočil sa mu konečne podarilo má zase zaujať. Film skvelo graduje a vystupňuje napätie. Musím pochváliť kameru je skvelá. Scéna s plenkou je silná káva.

• 3.12.2018  05:07

Šialená krvavá jazda. Počas celého filmu som bol v napätí. Nečakal som, že tento pre mňa nenápadný film bude až tak dobrý. Réžia ale aj kamera je vynikajúca. Škoda toho, že na konci asi producenti tlačili aby film mal pátos.

• 1.12.2018  01:45
    Snowden (2016)

Oliver Stone vie skvelo naštudovať materiál a podať nám ho. Joseph Gordon - Levitt vynikajúco imituje Snowdena.

• 30.11.2018  23:03

Film je úplne dementní. Hlavný postavy sú otravné a je to celé smutné. Moc mi vadili tie strašne vtipy , ktoré nie sú vtipné.Film nemá tu hustú atmosféru ako prvý diel. A ten divoký strih a roztrasená kamera no hrôza. Dávam tomu dve hviezdy len preto, že som fanúšik Predátora.

• 30.11.2018  15:57

Ja som z filmu sklamaní. Čakal som niečo viac. Prvý diel sa mi veľmi páčil. Asi aj preto som sklamaní. Problém vidím v scenári, ktorý celku nie je dobrý. Režisér Stefano Sollima je veľmi talentovaný zručný,a myslím si že spravil čo mohol ale v rukách mal zlý scenár.

• 30.11.2018  15:48
    Byt (1960)

Veľmi príjemná komédia s troškou love story. Herecky vyniká Jack Lemmon.

• 29.11.2018  16:05
    Jo (1971)

Film má dobrú zápletku, s vynikajúci hereckými výkonmi . Film, ktorý diváka uvoľní a zrelaxuje.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24