Klub rváčů (1999)

Od Ikei, přes minipřátele a minisušenku na patře, návštěvy nemocnosti populace, po rozbití zubů a fialový útvar na oku. Já ten film jednoduše baštím. Líp udělat nešel. 100%

Wanted (2008)

Dejte pokoj s fyzikou! Sbalte si ergonomické klávasnice a nepřátelé pomažtě burákovým máslem a pak odpalte na měsíc společně se zbytky chrupu. Žádný med kolem pusy. Akce s velkým A. Nejlepší kinozážitek od Společenstva prstenu a další obývákové projekce stejně dobré, pokaždé najdu nový prvek, který mi předtím unikl. Sebeironizující roztomilý James a suveréní Angelina nehrají, ale jsou.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Existuje-li něco lepšího než skvělá filmová próza, pak je to skvělá filmová poezie a tou je tento film, obrazově, hudebně i herecky. Kolty nikdy nepůsobily víc zvukomalebně. A ta scéna s vlakem, páááni. 90%

Prostě spolu (2007)

Tak trochu otřepaný námět. On nemá rád ji a ona jeho, ale nakonec spolu. Audrey tentokrát v částečně chladné roli.Nic velkého, ale taky nic malého.

Svět zítřka (2004)

Jsou filmy, které příběh potřebují a jsou ty, kterým jeho absence nevadí. Svět zítřka je pěkný kousek filmové pásky sám osobě, už jen prostředí vyhrává na celé čáře.Nečekejte tedy oslňující příběh, ale vizuální podívanou.

Přežij! (2007)

Někdo už prostě nevěděl, jaký film natočit. Tak natočil film-nefilm. Možná má Přežij divákovi něco říct. Mně osobně nic neřekl, leda jsem se ironicky pousmála celému "ději".

Hříšný tanec (1987)

Oblíbená hláška kamarádek je: " Přinesla jsem meloun!" Já tento slogan nepoužívám, možná právě proto tohle hodnocení.