Simpsonovi ve filmu (2007)

Jako seriál kultovní záležitost, jako film dobrá zábava. V kině jsem měla nezvládnutelné záchvaty smíchu. To možná bylo i tou atmosférou, Simpsonovi jsou přesně to na co se hodí koukat ve větším počtu. Následky jsem pociťovala ještě celý následující týden, Spider-vepř...ten mě fakt dostal.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Prvních 20-30 minut vše probíhalo podle mého gusta, potom nevím co se stalo, ale začalo mi to silně připomínat zajeté koleje Ohnivého poháru, přesto vlak s tak dobrou literární předlohou nevykolejil a úspěšně dorazil do cíle.

Láska nebeská (2003)

Pro ty, kdo milují Vánoce tady mám radu: 18.12. napečte cukroví, 20.12. vyzdobte byt, 22.12. si sedněte před televizi, pusťte si Lásku nebeskou, nezapoměňte ale na talíř s cukrovím a hrnek horkého kakaa, ponořte se do předvánočního Londýna. Tento film si zamilujete stejně jako já. Skvělá vánoční nálada zaručena.

Transformers (2007)

Vše mi připadalo velké, mohutné, gigantické...supr.Bavila jsem se, smála jsem se, nakoplo mě to. Dobrý film, i když některé dialogy mezi autíčkama mě rozesmály a připadaly mně naivní.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Oboum dvoum hlavním představitelům věřím každé slovo, každou větu, každý pohled, co víc si od filmu přát.

Marie Antoinetta (2006)

To je tak krásná obrazová, hudební a labužnická podívaná! Nemůžete ale čekat biografii, jde o to bavit se, koukat na barvy, vnímat vůni parfému, vidět se v odrazu diamantů a nechat se unášet na vlnách saténu, odpočinout si na louce v kopretinách a nekoukat do budoucna. 90%

Amélie z Montmartru (2001)

Je to taková pohádka, všechno to začíná v jednom trošku větším městě.Holka s jahodami na prstech si staví svůj svět, formuje svoje okolí a štěluje si svoje návyky. Do toho jí hraje skvělá hudba, svítí krásné sluníčko, vše se děje v umělecké čtvrti a my koukáme, až nám oči vylízají ven a voláme, kde je takový svět?A on je asi na Montmartru,a tam já byla, a mám to tam moc ráda, a chtěla bych tam zas,a proto prostě 5*.

Moderní Popelka (2004)

Holka, která tvrdí, že by tuhle slaďárnu nechtěla alespoň z části zažít, kecá! :-)

Střihoruký Edward (1990)

Jsou filmy, které vidíte jako právě se formující dítě, ten film na mě neskutečně zapůsobil a podepsal se na mně.