Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Můj nejoblíbenější teenegerovský seriál. I když každou další sérií trošku ztrácel na tempu,ale který seriál ne,že?! Pamatuji si jak jsem vždycky chvátal ze školy,aby mi něco neuteklo. A jen tak mimochodem Jodie byla moje velká "pubertální" láska a jak krásně zpívala.:)

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Pučmeloud a brouk kvapník jsou moji oblíbenci. A co víc dodat můj nejoblíbenější večerníček s krásným soundtrackem.

Stínové komando 2 (1999) (TV film) odpad!

Megastupidita s wrestlerem Hoganem. První část filmu,kde "neviditelné komando" zachraňovalo 6ti letou dívenku ještě jakž takž šla,ale zbytek mě odrovnal. Jasný odpad..

Batman se vrací (1992)

Tim Burton je opravdu hračička a tímto dílem to potvrdil. Michelle Pfeiffer je vážně k sežrání..mňáááu:). Jednoznačně nejlepší díl z celé ságy Batmanů. I když Batman zde byl poněkud nevýrazný a kdyby tu nebyl snad si toho ani nevšimnu. Ale "záporáci byli výborní..

Šumná Jihlava (2006) (TV film)

Nemohu jinak,krásné město ve kterém jsem se narodil..

Batman začíná (2005)

Jedno z největších zklamání roku 2005. Batman mi jako reálná postava v dramatickém příběhu prostě nesedí. Když se budu chtít kouknout na "netopýřího muže" tak v podání Michaela Keatona,pod režisérskou taktovkou Tima Burtona.Bale mě nepřesvědčil,vlastně jako celý tento snímek. Ale jak koukám jsem jeden z mála komu se tento film nelíbil,já dávám 25% a už nikdy více,byly to dvě a čtvrt hodiny nekončící nudy.. EDIT- 7. 7. 10 - Tak druhá šance přeci jen přišla a tak tragické a nudné, jak jsem si původně myslel, to rozhodně není, ale pořád si myslím, že je to výrazně přeceněný snímek. Z původní 1* zvyšuji na 3*, ale ta poslední je z větší části za soundtrack. 60% a potřetí to opravdu vidět nemusím. EDIT 6.2. 2021 - Hm, viděl jsem a přidávám další hvězdu. Trilogie, která (ve mně) zraje.

Třináctka (2003)

Vynikající snímek který mě od úvodních minut přikoval k pohovce a do konce nepustil. Nevím proč, ale filmy o dospívajících "uječených puberťačkách" mě vždy dostanou. Viz Pusinky, Svádění - další film ve kterém excelovala Evan Rachel Wood, podle mého názoru jedna z nejtalentovanějších a nejvíce sexy mladých hereček současnosti. O kvalitě tohoto snímku jistě svědčí i jedna oscarová nominace. Holly Hunter byla v roli milující, zoufalé matky dokonalá a naprosto přesvědčivá. A když se dívám na hodnocení tohoto snímku na CSFD jen nevěřícně kroutím hlavou, 58%, to je, ale sakra málo. Mé hodnocení jednoznačných 5*.

Jezero 2 (2007) (TV film)

Může divák chtít více od "céčkového" komediálního hororu, než to, co nám nabídlo Jezero 2??..myslím, že ani ne..a to že dávka zábavy, je vskutku veliká. Posuďte sami, film je přímo prošpikovaný velmi suchými hláškami, které pobaví, krásné modelky, které sice vůbec neumí hrát, nám ukáží své krásné vnady(což chlapa potěší) a jako bonus, asi desetimetrový gumový (nafukovací) krokouš a navíc úděsné triky. Pokud se vám to zdá málo(vyhněte se tomu), všem ostatním přeji skvělou zábavu(nasmějete se dosytosti).

Kdo přežije (2000) (pořad)

SURVIVOR..Tak toto je moje krevní skupina, moje obrovská televizní "láska", počin za který nesmírně děkuji televizi CBS (je škoda, že se Primě vůbec!!! nezdařila "česká mutace"). Pamatuji si, když v létě roku 2001 začali na Nově vysílat první sérii této vynikající soutěže z Bornea a já tomu naprosto propadl. Pak následovala famózní Austrálie, poté Afrika a Marquézy (u nás na Nově). A pak přišel na dlouhé roky šmitec (alespoň pro mně, jelikož nechytám AXN). Ale díky kouzlu internetu jsem se v roce 2008, k této výborné TV show opět dostal a to rovnou do premiéry 16.řady!! A věřte mi nebo, byla famózní!! Moje prozatím "best", vím zní to podivně, že už 16.řada byla tak skvělá, ale byla. Ptáte se, co může nabídnout?? To se musí vidět. Říkáte si, čím to bylo jiné než první série, vždyť už to jde po šestnácté?? Ano jde, je to opět soutěž o odměnu, imunitu a kmenová rada v každé sérii a každém díle, ale i tak je to pokaždé jiné, vždy je tam něco neočekávaného, něco co vám vyrazí dech (mně tedy jo). A Survivor Micronesia-Fans vs Favourites tomu byla důkazem. Měl bych tu hodnotit 1.sérii, ano vím to, ale já chci ohodnotit Survivora jako celek. A mimo již uvedených sérií jsem již viděl i Chinu,Guatemalu a Vanuatu(moje oblíbená). A teď sleduju Palau a všechny mně baví stejně jako "ona první série". A proto si "SURVIVOR" nezaslouží jiné hodnocení než 5* Po vzoru některých ostatních rovněž zveřejním svou dvacítku HVĚZD, kterým nešlo nefandit a kteří se mi nesmazatelně pozitivně vryli do paměti: Kim Spradlin, Eliza Orlins, Erinn Lobdell, Parvati Shallow, Jenna Morasca, Rob "Boston Rob" Mariano, Stephen Fishbach, Danielle DiLorenzo, Elisabeth Filarski, Jenna Lewis, Jonathan Penner,Danni Boatwright, Corinne Kaplan, Darrah Johnson, Alina Wilson, Kenny Hoang, Robert "Bob" Crowley, Jason Siska, Sophie Clarke, Laura Morett, Kelly Wiglesworth, Gina Crews, Natalie Tenerelli a naopak část těch, které jsem nemohl vystát a prakticky v každém záběru mě vytáčeli a zde jsou naše ANTIHVĚZDY: Benjamin "Coach" Wade, Oscar "Ozzy" Lusth (král kreténů!!), Matty Whitmore, Ace Gordon, Clay Jordan, Burton Roberts, Jamie Newton, Tom "Big Tom" Buchanan, Keith Famie, Sue Hawk, Twila Tanner, Lisette "Lisi" Linares, Shannon "Shambo" Watters, Ben Browning, Ben "Benry" Henry, Rudy Boesch, James "Rocky" Reid, Terry Deitz, Aras Baskauskas, Jud "Fabio" Birza, Mike Chiesl, Brandon Hantz, Christina Cha. PS: Jsem zvědav na září a premiéru "Survivor Blood and Water" :) -------------------------------------------------------------------------- Po zhlédnutí všech zatím odvysílaných sérií hodnotím takto- BORNEO 90%, AUSTRALIAN OUTBACK 100%, AFRICA 70%, MARQUESAS 90%, THAILAND 70%, AMAZON 95%, PEARL ISLANDS 95%, ALL STARS 85%, VANUATU 100%, PALAU 60%, GUATEMALA 95%, PANAMA EXILE ISLAND 85%, COOK ISLANDS 90%, FIJI 55%, CHINA 90%, MICRONESIA 110%, GABON 80%, TOCANTINS 85%, SAMOA 80%, SAMOA- HEROES vs VILLAINS 100%, NICARAGUA 60%, (na hodnocení každé série má zásadní vliv vítěz a když vyhraje ta největší nula, tak nemůžu hodnotit jinak).., REDEMPTION ISLAND 90%, SOUTH PACIFIC 75% (opak Nicaragui, aneb jak výborná vítězka mizernou sezónu zachránila), ONE WORLD 95%, PHILIPPINES 80%, CARAMOAN 50%, BLOOD vs WATER 80%, CAGAYAN...nijak zvlášť se netěším.

Troja (2004)

Přesný důkaz toho, jak špatný film(plný nelogičností a hloupostí) může být nesmírně zábavný a oblíbený(a to nejen u mě).