Hříšní lidé města brněnského (1999) (seriál)

To naozaj napísal pán Sequens? Ani sa mi nechce veriť. Veľká nuda, slabé dialógy, slabo zahrané postavy a humor som tam nepostrehla.

Panoptikum Města pražského - Funus (1987) (epizoda)

Nový pán rada hneď po príchode do Prahy zapôsobil na všetkých darebákov, detektívov aj na nás divákov. Elegantný Adamíra sa na túto úlohu skvele hodí. Len tá príšerná pesnička mi liezla na nervy.

Hříšní lidé města pražského - Turecké náušnice (1969) (epizoda)

Výborný diel, tak ako iné s množstvom vtipných scén a hlášok. Super scéna: rada Vacátko a šmelinár, ktorého zahral Kemr a Vacátko napodobňuje jeho gestikuláciu. A úbohý chodiaci rada Vacátko na streche, vydesiac paničky na lehátkach, ktoré začnú jačať, že je tam čert, to nemalo chybu.

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Klasika 80 rokov, kedysi sme na tomto seriály všetci frčali. Dnes už to samozrejme nemá také grády. Vladyka tu hrál podľa mňa veľmi dobre. A Vránová perfektne zahrala strašne nesympatickú a odpornú vynervovanú učiteľku a Kudláčková výborne zahrala závistlivú nesympatickú Barču.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Klasika z 80 rokov. Všetci sme na tom frčali. Dvojica, v ktorej to iskrí, prísny šéf a prostredie Londýna. Dnes už to samozrejme nemá také grády ako vtedy.