Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Dokumentární

Slané bonbóny (1985)

V 80 rokoch ma to bavilo. Dve streštené baby a dvaja čudáci.

plakát

The Gourmet Detective (2015) (TV film)

Nový a zase niečím netypický seriál, ktorý sa im podľa mňa vydaril. Zaujímavé prostredie, netypické zápletky a sympatické a dobre zahrané postavy, na ktoré sa dobre pozerá. Škoda, že nenatočili viac ako štyri diely.

plakát

Bezva ženská na krku (2016)

Jedna z mála dobrých komédii za posledných 15 rokov, na ktoré sa dalo pozerať. Herecké prevedie bolo dobré, páčili sa mi obaja hlavní predstavitelia. A hlavne, nebolo tam toľko vulgárnosti, koľko dnes vidíme v našich filmoch a seriáloch.

plakát

Barrandovský Silvestr 2017 (2017) (pořad)

Nudný moderátor, nudný hostia, umelé dialógy. Jedený, ktorý ma bavil bol M.David a trochu aj pán Uzel.

plakát

Vražda v Orient expresu (2017)

Otrasné prevedenie. A tie fúzy vyzerali na prvý pohľad ako umelé a absolútne tomu hercovi nepasovali. Vznikla z toho taká nudná fraška.

plakát

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)

Jedna hviezdička a to za pekné prostredie, v ktorom sa to odohrávalo. Dej nudný, zápletka nezaujímavá, herecké prevedenie mizerné. Ani som to nedopozerala.

plakát

Jak se krotí krokodýli (2006)

To je naozaj scénar od tej istej Poledňákovej??? Nechcem tomu uveriť. A to herecké prevedenie väčšiny postáv, škoda rečí....

plakát

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Stále baví aj po toľkých rokoch. Dej, herecké prevedenie všetkých postáv a ľudský príbeh. Prečo sa dnes už netočia takéto filmy?

plakát

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Ovládací panel