Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

Vraždy v Oxfordu (2006) (TV seriál)

Prostredie Oxfordu, kde sa to odohráva je nádherné, s týmiúžasnými budovami, kanálom s loďkami, parkami, interiérmi budov aj zápletkami z univerzitného prostredia. Ale odkedy sa stal Hathaway hlavným inšpektorom, je to slabšie, akoby obaja herci do toho dávali menej.

plakát

Stíny nad Stockholmem (1997) (TV seriál)

Slabota. Pár dielov za niečo stálo. Beck aj Larsson sú úplne ináč vykreslení ako v skvelých knihách od autorov a bohužiaľ vo filme im nesiahajú ani po päty.

Smrt za oponou (1966)

Nie je to zlá krimi. Ale zapáčila sa mi až keď som to videla druhýkrát. Odvtedy som to už videla viackrát a rada si to zase pozriem. Horníček na pláži a ako šmírak pod oknom pani vedúcej a la režisér bol zahraný vtipne. Kniha (Anděl hraje na violu) bola omnoho lepšia.

plakát

Columbo (1971) (TV seriál)

Podarené a vtipné. Pár nezaujímavých dielov ako napr. Skladačka, ale ináč dobré. Pre mňa najlepší diel: Ako vytočiť vraždu.

plakát

Akta X - Zlá krev (1998) (epizoda)

Vtipný dej a zápletka, vtipné dialógy. Nemalo to chybu.

plakát

Akta X - Jedináček (1999) (epizoda)

Výborné a napínavé završenie, výborne zahrané postavy, hlavné aj vedľajšie. Dialog medzi Mulderom a jeho "drahým" otcom bol ako vždy skvelý.

plakát

Akta X - Ghouli (2018) (epizoda)

Jediné, čo ma tam zaujali boli akčné scény zabijakov v nemocnici a útek o život Jacksona. A scéna na parkovisku - Scullyová so synom. Ináč dej nudný.

plakát

Akta X - Nic netrvá věčně (2018) (epizoda)

Scény nanajvýš nechutné a bohužiaľ bez pointy. A ten pokus akože o vtip mohli tiež vynechať. Duo Mulder-Scullyová v scénach v kostole skvelé.

plakát

Milujem Slovensko (2013) (TV pořad)

Kedysi pozerateľné. Ale postupne ma to začalo nudiť. Nikodým je skvelý moderátor, ale celé roky sa nemenili jednotlivé súťaže až som to prestala pozerať. A nezachránili to ani dvaja noví moderátori, jeden diel mi stačil vzhliadnuť a nikdy viac. Tvorcovia relácie si totiž neuvedomili, že výmenou moderátotov nič nezmenia. Treba zmeniť obsah a štruktúru programu, dať úplne iné súťaže!!! Takže za mňa 4 hviezdičky za prvé roky vysielania a nula za posledné dva roky.

Ovládací panel