Akta X - Důvěrně známý démon (2018) (epizoda)

Jediná epizóda z 11 série, ktorá stála za niečo. Konečne som sa dočkala príbehu ako za éry starých dobrých Aktov X.

Kriminálka Anděl - Podraz (2011) (epizoda)

Hlupučké, arogantné a zhýčkané babenky z fitka sa nechali dobre napáliť. Dobrá a vtipná zápletka.

Naši (2016) (seriál) odpad!

Nepozerateľné. Nuda, nuda, nuda. Jeden dieľ mi stačil. Ja nechápem, kde sa stratili scénaristi a režiséri z tých skvelých filmov a seriálov z minulosti. Dnešná "zábava" posledných 10 rokov je o ničom. A najviac ma štvú tie nudné, neprirodzené a umelé dialógy. Kde sú všetci tí skvelí herci z minulosti? Čo nakrúca JOJ a Markíza je absolútne nudné a akí herci (až na pár výnimiek ) vychádzajú z našej dnešnej VŠ, o tom si každý každý môže urobiť názor..

Vraždy v Oxfordu (2006) (seriál)

Prostredie Oxfordu, kde sa to odohráva je nádherné, s týmiúžasnými budovami, kanálom s loďkami, parkami, interiérmi budov aj zápletkami z univerzitného prostredia. Ale odkedy sa stal Hathaway hlavným inšpektorom, je to slabšie, akoby obaja herci do toho dávali menej.

Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)

Slabota. Pár dielov za niečo stálo. Beck aj Larsson sú úplne ináč vykreslení ako v skvelých knihách od autorov a bohužiaľ vo filme im nesiahajú ani po päty.

Smrt za oponou (1966)

Nie je to zlá krimi. Ale zapáčila sa mi až keď som to videla druhýkrát. Odvtedy som to už videla viackrát a rada si to zase pozriem. Horníček na pláži a ako šmírak pod oknom pani vedúcej a la režisér bol zahraný vtipne. Kniha (Anděl hraje na violu) bola omnoho lepšia.

Columbo (1971) (seriál)

Podarené a vtipné. Pár nezaujímavých dielov ako napr. Skladačka, ale ináč dobré. Pre mňa najlepší diel: Ako vytočiť vraždu.

Akta X - Zlá krev (1998) (epizoda)

Vtipný dej a zápletka, vtipné dialógy. Nemalo to chybu.

Akta X - Jedináček (1999) (epizoda)

Výborné a napínavé završenie, výborne zahrané postavy, hlavné aj vedľajšie. Dialog medzi Mulderom a jeho "drahým" otcom bol ako vždy skvelý.