Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Znásilnění těch zbytků co bylo na jedničce ještě dobré. Ze všeho nejhorší je jak deb*lní je Markýta s Honzou. I když oni byli naivní již v jedničce, ale tentokrát tomu vážně nasadili korunu. Troška si zřejmě myslí, že být hodným, znamená být blbým.

Vikingové - Samé změny (2020) (epizoda) odpad!

Hrozně dlouho mi trvalo než jsem strávil poslední epizody a uvažoval jsem jestli to už nebyl vrchol blbosti a zda se seriálem nepřestanu. Nakonec jsem se rozhodl, že jsem příliš blízko konce, než abych to teď utnul, zatnul jsem zuby a jedeme dál. Nicméně pokračování příběhu je velice nudné a děj se vyvíjí hlemýždím tempem. Nebaví mne neustále sledovat několikaminutové milostné scény a nebo dlouhý záběr toho jak někdo někam chodí. V seriálu navíc zůstala poslední zajímavá postava a ta je zaseknutá na Islandu kde se nikdy nic neděje a ani nedělo.

Soumrak mrtvých (2004)

Poloseriózní zombie apokalypsa. Hodně krve, skvělé kostýmy a dobré vtipy a hlášky. 79%

Star Wars: Klonové války - Krádež Holokronu (2009) (epizoda)

Opět můj oblíbený záporák a to samo o sobě je zárukou kvalitní epizody. Dále dostaneme kvalitní souboj se světelnými meči a občas i nějaký ten vtip. 5 hvězd uniklo jen o chlup.

V srdci moře (2015)

Thor velrybář. Rozhodně to není špatné, ale přišlo mi to takové nezajímavé, nudné a vlastně jsem většinu času dokonce fandil spíše  té velrybě. 40-50%

Polární expres (2004)

Tak tohle mne nebavilo ani jako malého. Přišlo mi to zmatené a zbytečně depresivní. 1* za dokonalé animace a že to má hlavu a patu.

Zprávy TV Onion (2008)

Pár vtipů opravdu dokonalých, bohužel je to tak fifty fifty s trapnostmi a tak dávám jen lepší průměr. 55%

Spojenci (2016)

Řekl bych, že si zde každý najde to svoje, ale vesměs je to moc hezký milostný příběh kde se najde i trocha dobré akce a nakonec fungující zapůsobení na city. Největší plusy dávám za atmosféru a válečné efekty filmu spolu s perfektním provedení hlavních hrdinů. 80%