Godzilla - Útok z neznáma (1965)

Opravdu nevšední záležitost u které se perfektně pobavíte. Kreace které Godzilla předvádí, když na planetě X zažene Příšeru O jsou nezapomenutelné. Prostě ideální béčko šedesátých let.

Oidipus král (1967)

Zajímavé zpracování starého námětu v pasolinovském stylu. 70%

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Pěkný film, výborné, promyšlené dialogy a skvělí herci. Dobrá ukázka, že napětí a akce se dá vytvořit i bez nějakých speciálních efektů.

Čí je to vlastně život (1981)

Působivá studie psychiky člověka, který je po autonehodě plně odkázán na pomoc druhých a je odsouzen dožít své dny na lůžku. Jediné co zůstává v pořádku je jeho mozek, ve kterém se pomalu rodí myšlenka na jediné možné řešení deprimující situace…na smrt.

Valmont (1989)

Příjemné romantické drama s vynikajícím hereckým obsazením, kostýmy, režií. Filmu však chybí nějaký výraznější spád, působí zdlouhavě, místy možná až trochu nudně. I přesto však zůstává kvalitní podívanou. 70%

Pouhá formalita (1994)

Vynikající psychologický film s atmosférou, která vás dokanale vtáhne. Často se stane, že nechápete, proč se děje to, co se děje, ale vše pochopíte v geniálním záverečném rozuzlení. V tomto filmu mě Depadieu přesvědčil, že opravdu patří mezi hereckou elitu, věřil sem mu každé slovo, každé gesto.....prostě skvělé

Simpsonovi (1989) (seriál)

simpsonovi nejsou jen seriál, simpsonovi jsou životní styl.....simpsonovi jsou můj životní styl

Brannigan (1975)

neurazí, nenadchne, trochu vtipu, trochu napětí, docela příjemná detektivka

Cestománie (1999) (seriál)

vtipné, zajímavé a poučné

Pandemie (2007) (TV film)

Na televizní film to nebylo úplně špatné, místy sice trochu nedomyšlené a na můj vkus poměrně kýčovitá hudba a také docela zdlouhavé. Ale aspoň byl pěkný pohled na hlavní hrdinku, kterou hrála Tiffani. Není to sice žádná extra herečka, ale mám pro ní slabost.