Underworld (2003)

Neříkám, že se páni tvůrci nesnažili, kamera se hýbala skoro furt, ale sorry jako celek to je moc splácanina na nějáké pořádné hodnocení. Hororu se to nepodobalo, komedii taky ne i ta akce byla slabá a zmatená. Připadalo mi jako by snad všichni upíři i lykanti byli úplně vypatlaní nebo co, takové dětičky na písečku. Rozpočet se prostě jen tak zakrýt nedá, pokud nejste opravdu dobří. A ještě otázka: Proč každý vykrádá Cameronovi filmy?

Ples příšer (2001)

Ministerstvo zdravotnictví varuje: Nuda v tomto filmu způsobuje rakovinu. Nedotklo se mě snad nic, co se zde stalo a nepomohla tomu ani velmi dobrá kamera. Zajímavé, že nejlepší výkon podal Ledger, který se hned ze začátku odporoučel.

Sám doma 3 (1997)

Opravdu je to místy hodně přitažené za vlasy a v podstatě pouhé vykrádání dobrého nápadu prvního dílu. Ale když se povzneseme nad tu naivnost, tak se na to dívat dá. Nečekejte od toho nic víc než přesně 102 minut zabitého času, tento účel to naštěstí splní. Radši se budu dívat na tohle, než abych šel kydat hnůj..

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

První díly by si možná zasloužily tak dvě hvězdičky, ale to co se tam děje nemá obdoby ani ve sračkách!

Šifra mistra Leonarda (2006)

Po druhém vidění si uvědomíte, jak všechno to co se vám zdálo nepochopitelné je ve skutečnosti jednoduché. Dobré je audio-vizuální zpracování, Zimmerova hudba opět nepřekonatelná, ale nejvíce se mi líbí jak si Dan Brown hraje se skutečnými fakty a různě je překrucuje (nejlepší jsou záběry jakoby z historie, které osvětlují Langdonovo povídání).

Cesta do zatracení (2002)

Bylo to jistě zajímavé, ale jestli to mělo nějákou vnitřní myšlenku, tak jsem ji nepochopil. Asi jsme příliš povrchní, ale co jsem si všimnul na technickém zpracování, tak snad nemělo chybu.