Animatrix: Dětský příběh (2003)

Určitě se jedná o největší slabinu celého filmu. Pár slov Reevese a Carrie-Anne Moss nemůže zaplácnout nudu. Tato povídka má jaksi Animatrix propojit s dvojkou a trojkou a to dost uměle a neohrabaně. Ve 2 a 3 patří tenhle kluk mezi ty postavy, které by měly vystřihnout, aby to byla trochu menší nuda. Ale co, lidi taky mají svá slepá střeva.

Animatrix (2003)

Podle mně je Amimatrix mnohem mnohem mnohem lepším filmem, než Matrix 2 a 3.

Americká krása (1999)

Čím víckrát tenhle film skouknu, tím ho mám radši. I při pátém shlédnutí se směju.

Amélie z Montmartru (2001)

Nevím, kde se v režisérovi Vetřelce 4 vzalo tolik originality, ale je to nářez. Asi největší filmová pocta duchu Paříže.

Amadeus (1984)

Lahůdka. Scénář, režie, výkony herců, kvanta a haldy originálních kostýmů a k tomu hudba velkého mistra. Forman patří mezi světovou režisérskou elitu. Po tom, co natočil perfektní filmy pro ryze české publikum, dokazuje, že dokáže oslovit všechny.

Ali G Indahouse - Film (2002)

Docela prča. I ve skutečném životě potkávám lidi co se snaží být cool, nosí rapperský hadry a myslí si že jsou černoši. Myslím, že z takových prosťáčků si střílí tento film. A u simulace orálního sexu na chlebíčku jsem se málem pochcal smíchy.RESPECT. Myslím, že je to nadprůměrná komedie, jen si nemyslím, že by mohla fungovat i nadabovaná. Prý je Ali G nadabován úplně normálně. Je skoro zločin takový film dabovat, je to stejně hloupé jako dabovat Monty Pythony.

Ed Wood (1994)

Jednoznačně to nejlepší od Tima Burtona. Film o dojemné lásce k filmu. Johny Depp zde opravdu září, ale největší hvězdou tohoto filmu je samozřejmě Martin Landau, jeho Lugosi je geniální. Celý příběh je také skvělý, je protkán úžasnými zápletkami a fakticky ujetými postavami. Wood si ale opravdu uměl vybrat společnost. Tento film patří mezi top 200 zcela zaslouženě.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Sice ne taková bída jako čtyřka, ale pořád je to hrůza. Takhle mrhat námětem by mělo být trestné.