Podvodník z Tinderu (2022)

No mazec jako :-D Ale ten to měl tak dobře promyšlené, že na to by asi nalítla každá.... Poslední se mi líbila nejvíc, dala mu ochutnat jeho vlastní meducínku.

Deníček moderního fotra (2021)

Za mě slušně zpracovaná česká komedie. Kdo nemá děti, nikdy nepochopí :-D Páč tento film je fakt ze života a některé scény jak točené u nás doma. Mádl i Ramba překvapili dobrým hereckým výkonem. Konec takovej nějakej, ale jinak super. A autor knihy Dominik alias taxikář, bylo vidět, že si svou velkou filmovou roli fakt užíval 😊

Battle (2018)

Baletu smíchaného s hip-hopem bylo už asi dost, tentokrát zvolili smíchání scénického tance a hip-hopu. Žádné překvapení se nekonalo. Ale chápu, že u těhto filmů jde max tak změnit ta omáčka kolem, jinak je to všechno na jedno brdo...

Záskok (2020) odpad!

Těch 30 minut mého života, co jsem se na tu kokotinu vydržela dívat, mi už nikdo nevrátí. To jsou na tom ty herci tak špatně s penězi, že vezmou i toto? Doprčič Drew, vždyť máš na víc!

Poslední žoldák (2021)

No klobouk dolu před Žánem, fakt tam ještě celkem jede na svůj věk. Úplně jsem si ho nedovedla v komedii představit. Ale v 60 ho obsazovat do Univerzálního vojáka asi nemá cenu.

Ava: Bez soucitu (2020)

Něco mezi Brutální Nikitou a Červenou volavkou. Film bohužel nějak nepřinesl nic nového, zajímavého. Nepomohla tomu moc ani hlavní hrdinka. Dokoukáno jen z nutnosti.

Viktoriánky - Odhalení (2021) (epizoda)

Laura Donnelly jsem prvně viděla v seriálu Cizinka a jako herečku jí začínám mít celkem oblíbenou. První díl byl trochu lepší, ale doufám, že se to ještě pořádně rozjede :-)

Zámek a klíč - Série 1 (2020) (série)

Něco mězi V zajetí kouzel a Letopisy Narnie. Příjemné fantasy s prvkami hororu, místy celkem podařeného. Těším se na druhou sérii, která má našlápnuto na skvělý začátek :-)

Hříšná touha (2020) (seriál)

I když by si někdo mohl podle názvu myslet, že se jedná o nějakou debilní mexickou telenovelu, tak to vůbec....napínavé drama, místy trochu zamotané a nelogické scény, ale něco tam dát producenti museli. Nevím jak ostatním, ale mě dva hlavní hrdinové vůbec nepřipadali sexy (Dario a Leonardo). Naopak na mě chvílemi působili až odpudivě. Hlavní hrdinky už byly hezčí :-D Jinak

Tanec v srdci (2020)

Kopie filmu "Nežádej svůj poslední tanec", kde baletka (též jí zemřela matka a žila s otcem) přičuchne k HIP-HOPU. Ve filmu Tanec v srdci byla možná sympatičtější hlavní hrdinka, jinak naprosto žádný dej...