Thunder Force (2021) odpad!

Co jsem si to zase pustila za sra.ku? :-( OMG. Nikdy více. Dvě super tlusté ženské vel. XXXL naravné do fialového autíčka vel XS. Snaha o vtipné leč trapně debilní dialogy. Nejhorší film o superhrdinech. Kdo čte komentáře, nepouštět. Ty dvě ztracené hodiny vašeho života vám už nikdo nevrátí.

Cizinka - Série 2 (2016) (série)

Velmi se mi líbila část z francouzského dvora. Až nějak rychle se dostali mezi nejvyšší šlechtu, ale ok muselo to mít nějaký děj. Zcéna s dcerou mě naprosto rozsekala a to jsem brečela s ní. Teď si dám chvíli od tohoto seriálu pauzu a pak se pustím do 3. řady.

Na tenkém ledě (2020) (seriál)

Mám ráda krasobruslení, takže nad těmito scénami jsem se rozplývala, to je jasné. Bohužel ten zbytek už byl dost mizerný. Někteří herci dost nesympatičtí. Seriál se zbytečně protahoval. Mohl mít tak o 3 díly méně a ničemu by to nevadilo.

Stánek s polibky (2018)

Včera jsem potřebovala od všeho trochu vypnout a tato zamilovaní story mi to umožnila. Celkem koukatelné, zamilovaný středoškoláci. Nic extra poutavého, ale kdo potřebuje trochu té romantiky, to je super :-)

Vis a vis: Hotel Oáza (2020) (seriál)

Zulema a Macarena se nakonec z vězení dostaly a úspěšně loupí a ukrývají se před zákonem. Macarena má ale tohoto životního stylu už dost a chce se "usadit". Zulema jí přemluví k poslední loupežné akci, vše má do detailu naplánované. Ale ne vše dopadne tak jak si holky naplánovaly a opět se jejich životy obrací vzhůru nohama a začíná boj o přežití. O proti předchozím sériím už pro mě nemá tato série takovou šťávu jako ve věznici. Hlavně mi k sobě nejde dvojice Zulema-Macarena. Celou dobu se jedna druhou snažila oddělat a ted toto...

Vis a vis (Netflix verze) (2015) (seriál)

Další seroš (hned po Papírovém domku) ze Španělské dílny. Seriál se točí kolem ženské věznice. Je zde několik poutavých životních příběhů, kde se z najivních paniček stávají vražedkyně, aby celé to peklo přežily. A s každým jejich dalším rozhodnutím se jim vzdaluje možnost na propuštění. Jiné jsou již smířené s tím, že se ven nedostanou a tak se snaží ostatním pomoci přežít to peklo. A pak jsou tam takové, které se víc bojí být na svobodě než ve vězení.... Každá série poutavá, napínavá.

Dámský gambit (2020) (seriál)

A jestli se neuchlastala k smti, hraje šachy šťastně do dnes :-) Naprosto fenomenální seriál. Více asi netřeba psát, musí se vidět.

Vyšinutý (2020)

Za poslední rok pro mě jeden z lepších filmů. Od začátku až do konce jsem byla napnutá jak kšandy. Je to něco mezi filmem Volný pád a Kobrou 11. A že on toho magora zahrál fakt dobře. Sice se nám od dob Gladiátora trochu rozšířil do prostoru, ale toho vzteklého magora zahrál dokonale.

Krajina ve stínu (2020)

Nevím pořádně, co na tento film napsat. Herci hrozní, příběh hrozný. Film nám chtěl ukázat tehdejší dobu, kdy se staří přátelé, sousedi a rodina v blížící se válce, proti sobě začali obracet. Bohužel film měl tak rychlé přeskoky, že mě žádná scéna nevtáhla do děje, nebylo tam nic, co by ve mně vyvolalo smutek nad tehdejšími činy, možná když by se některé scény protáhly, udělaly se citlivěji....

Šarlatán (2020)

Na české filmy moc nekoukám, ale nelituju. Jeho znalosti bylinek bych opravdu chtěla mít :-) Film mě opravdu celou dobu bavil, ani jednou jsem se nekoukla na hodinky (kdy už bude konec :-D ). Jen mě naštval ten otevřený konec, který mi pak musel povědět pan Gůgl. Jinak za mě super.