Probudím se včera (2012)

Ale jo, ušlo to. Mádl je vtipnej... vyndejsi :-D to mě rozsekalo.

Ledové ostří (1992)

Já tenhle film prostě miluju, romantika jako blázen :-) ZOUBKY :-D

Orel Eddie (2016)

Další film o tom, že outsidery nemáš podceňovat. Párkrát si rozbil hubu, nikdo mu nechtěl pomoci, ale on to nevzdal a šel si za svým. Dobrý film ze sportovního prostředí.

Lion (2016)

Ztraceného chlapečka na nádraží mi bylo moc líto, to jsem uronila první slzu. Ke konci už jsem řvala jako želva, velmi dojemné setkámí po x letech. Hodně silný příběh.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Smutný příběh. O smrti dcery a věčný boj mezi matkou a policií, která není spokojená s vyšetřováním, protože policajti nemají absolutně nic. Film je opravdu moc dojemný. Občas na hranici šílenosti, kdy lidi vyhazují z okna.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Geniální a nejvtipnější seriál :-D Sheldon je best a bez něj by to nebylo ono. Sice poslední tři řady dost pokulhávají, ale prvních 8 řad jsem umírala smíchy.

3v1 (2014) (pořad)

Vtipné, ze života :-D Nejlepší asi prostřeno :-D

Aliance (2016)

Tak k tomuhle už jsem byla rezistentní i já. Já ani nemám slov. Dala bych odpad, jedna hvězda je pro Thea...

Rezistence (2015)

O proti jedničce slabý. S Tris je neohrožená Xena. Na to kolik do toho vrazili prachů, tak fakt blbost.

Divergence (2014)

Rozhodně zajímavý film. Rozdělení do pěti frakcí trochu naivní, a tak nějak mi přišlo trapný jaká byla snaha převzít moc :-D Film je o mnoho koukatelnější díky 4, protože Theo James je fakt sexy chlap.