Poslední Mohykán (1992)

Překrásný film. Viděla jsem ho už snad 1000x a nikdy se mi tento film neokouká. Miluju hudbu, miluju Nathaniela :-)

Perníkový táta - Schovávaná (2009) (epizoda)

Konečně se jich všichni začnou bát :-D A bankomat mě rozesmál. Bacha na to, co říkáte manželkám :-D

Deadpool 2 (2018)

Ryan Reynolds je v téhle roli geniální :-D Jeho parta X-force a to jejich přistávání, to jsem umírala. Dvojka je naprosto dokonalá. Možná se mi líbila víc, než jednička.

Matky na tahu (2016)

Dobrej vodfrk pro nás přepracovaný matky :-) Alespoň víme, že v tom nejsme sami :-D

Je to i můj život (2009)

Kdo rád brečí u telky, tento film rozhodně doporučuji.

Perníkový táta - Série 1 (2008) (série)

Po dlouhí době hodně dobrej seroš. První série - první díl jsem si říkala, hmmm tak uvidíme. Ovšem způsob jak se v dalším díle zbavovali mrtvoli :-D :-D :-D Pinkman no :-D Už stahuju druhou řadu a těším se.

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Tak tohle předčilo i Prostřeno. 5 hovad tam na sebe ječí. Tohle fakt někoho zajímá? Já bych musela být zhulená, abych se na to mohla koukat. A teď je mi líto všech filmů, co jsem jim dala odpad, protože po tomhle si zaslouží alespoň 1*.

Stážista (2015)

Pohodový film k žehlení :-D Určitě neurazil. Nakonec docela i koukatelný.

Teorie všeho (2014)

Stephen Hawking mi byl sympatický už z teorie velkého třesku. Tento film mě naprosto odzbrojil. Mladý nadějný vědec a vše se začně sr.t, když se mu nejvíc daří. Za velké podpory ženy a dětí překonal nelítostný osud. No asi jsem až moc velká cíťa, film mě rozbulel...

Čistá duše (2001)

Z tohoto filmu mi šel mráz po zádech. Človek nevěřil, co je a není už pravda. Silný a dojemný příběh.