Hologram pro krále (2016)

První půlka vtipná blízkovýchodní varianta Ztraceno v překladu, druhá půlka totální zklamání.

Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film) odpad!

Poprvé dávám Sharknadu odpad. Páté pokračování je naprosto strašné. Pokud se dříve v některých dílech dala vidět zábavná demence, tak nyní zůstává jen pachuť zmaru a trapnosti. Skoro bych řekl, že tvůrci rezignovali i na minimální snahu a logiku a spoléhají na "sílu značky". Děj nedává moc smysl ani s ohledem na specifika série, scenáristickou bezradnost připomínají vykradené hlášky a scénky z Indianů Jonesů, Návratu do budoucnosti, bondovek a dalších filmů, které nepůsobí ani jako parodie ani jako pocta, ale jen jako vata. Ani vtipných soubojů se žraloky nebo bizarních úmrtí se pořádně nedočkáme. Casing opět tvoří sbírka vyžilých a obskurních celebrit, které z velké části mohou soutěžit o titul nejhorší plastiky/botoxu všech dob. Tara Reid stále víc vypadá jako svoje vlastní plastová figurína. Michelle Nichols totálně nevyužitá, Fabio pobavil, cameo Dolpha Lundgrena je nejlepším okamžikem filmu, což o kvalitách filmu říká asi úplně vše. Šestky se asi bojím.

Wonder Woman (2017)

Pohádka, to je to správné slovo...

Úvod do antropologie (1966)

Délka to zabíjí. Jinak je to velmi výživné a v mnoha ohledech nečekaně zábavné.

Inga Lindström - V sítích lásky (2006) (epizoda)

Odpad nemá smysl dávat, nemusí se mi to líbit, můžu se bavit tím, jak je to naivní a předvídatelné, ale to se dá v rámci žánru očekávat. Rozhodně lepší než mnoho nových českých filmů.

Akvanauti (1979)

Sice mám pro filmy s "podvodní" tématikou slabost, ale toto nebylo úplně povedené. Nejvíc to na mě působilo jako nepovedený sestřih z něčeho značně delšího. Jako dítě jsem to neviděl, takže mě k tomu ani nostalgie neváže. Tři.