Danger 5 (2011) (seriál)

První série jasných pět. Druhá je až moc meta. Obě nechám za čtyři.

One California Day (2007)

Kalifornské pobřeží od jihu k severu. Baja California, San Diego, South Bay a Orange County, Santa Barbara a další. Plné vzpomínek na historii surfování, surfovou kulturu, klasická prkna a legendární jezdce a shapery. Velmi povedené triky na longboardech.

Elvis Presley: Blue Hawaii (1961)

Asi nejlepší z Elvisových filmů. Čtyři hvězdy jen v kontextu dalších jeho filmů, je to samozřejmě kýč jak bič, ale tady se Elvis aspoň trošku snažil.

Pobřežní hlídka - Řeka, odkud není návratu (1992) (epizoda)

První dva díly třetí série jako film. Klíčové protože se objeví Pamela a její saxofonové sólo nám napoví, že sledovat Pobřežní hlídku s vážnou tváří nebude možné.

Yuen chun hap yu wai see lee (1986)

Toto jsem si užil. Asijsky šílený, absurdně přepálený mix akčního filmu, hororu a komedie v neuvěřitelně krvavém provedení a s neuvěřitelně old-school triky. Film, kde se drtí děti v kameném lisu a zároveň dělají vtípky o délce pohlavního styku.

Megaforce (1982)

"Nejhorší zadní projekce všech dob". Jinak jsem se nečekaně dobře bavil, kdyby mi bylo jedenáct, byl bych z toho určitě úplně nadšený a ani bych nevnímal, jaká je to vlastně ptákovina. Jako zkušenější divák oceňuji, jak je majorka Zara silná ženská postava, vnášící do filmu nečekaně silný feministický aspekt a docela dobře hlavního hrdinu stírá. Tedy, než se do něj zamiluje. Čemuž jsem se fakt divil, protože Bostwick v těsné zlaté kombinéze rozhodně nevypadá jako válečný hrdina, ale spíše jako gay disko tanečník.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Řekl bych, že úměrně růstu výše platů herců klesá zábava... Nebo by možná část těch peněz mohla produkce investovat do kvalitnějších scénáristů. První tři série jsou výborné, ale čím je číslo série vyšší, tím je to horší. Hodnocení z pěti hvězdiček, které jsem dal před nějakými čtyřmi, pěti lety, snižuji na tři, ale mrzí mě to.

Velké kozy na Havaji (1987)

V tomto filmu je asi všechno, co jsem kdy ve filmu chtěl vidět.