Ďábel (2020)

Je tu vlastně všechno, co mám rád. Jen tu okatě schází silnější režijní ruka, která by postavám vlepila víc života a příběhu nadělila větší filmovej tah. Skoro bych se vsadil, že předloha od Pollocka bude skvělá knížka. A že Campos neproměnil parádní touchdown.

47 metrů: Mimo klec (2019)

Jednička byla příjemnej aspirant na Darwinovu cenu. Dvojka je jen přehlídka nevzrušivejch zadků bez neoprenu, ve kterým se tak moc ječí, až jsem se bál, že se mi všechno to 'Mio', 'Sašo' a 'Alexo' navždy vytetuje do uší.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Líbil se mi styl, Kotkovo přirozenost i prdlá Ramba. Janákovo pohádky maj komediální timing, kterej mi sedí. Bohužel maj ale vesměs i matně taženej děj, co zazáří a zase spadne. A bohužel i Ondřeje Sokola, kterej jako tradičně hraje jak když nehraje.

The Mortuary Collection (2019)

Nepříjemně natočený povídky s fajn pointama. Penis mi to ale vyloženě neutrhlo.

Mořská horečka (2019)

Nezáživná konverzačka bez známek ponorky, ze který si odnáším jen zásadní znalost, že až někdy vypluju na moře se zrzkou, budu vědět, že je zle.

Pokoj 2806: Obvinění (2020) (seriál)

Jakkoli je asi jasný, že je DSK děsný prase, ocenil bych, kdyby Pokoj 2806 zůstal dýl na neutrální půdě. První dvě epky to ještě zvládaj. Další dvě se ale zvrhnou na jednostrannej lynč, kterej místama (ublížená prostitutka) působí tak na sílu, až má člověk chuť nepokrytě 'fandit padouchovi'. Sestříhané je to standardně skvěle.

Havel (2020)

Strašně dysfunkční film. Nezávisle na tom, jestli chtěl Horák ukázat Havla silnýho, slabýho, vylitýho nebo ubohýho, jeho postavě tu chybí byť elementární zajímavost. A ačkoli cením, že film zbytečně neglorifikuje disidenty, těch 105 minut stopáže neuteče, nýbrž uvleče.

Letuška - V nouzové situaci (2020) (epizoda)

Subjektivně nekonečně dlouhá variace na Pařbu v Bangkoku. Se střihem ani hudbou problém nemám. S nesympatickou protagonistkou ale jo. A s Kaley Cuoco bohužel trochu taky (kromě těch několika scén v negližé).

Undercover - Season 1 (2019) (série)

Cením perfektní casting, tah na branku, i fakt, že Belgičani parádně nařezali kriminálku s černým humorem. Být to celé o dva díly kratší, s kapičku ucelenějším finále, byla by ta spokojenost skoro absolutní. Návykové je to každopádně krutě. Až se divím, že se to před mainstreamem podařilo utajit.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Ze začátku jsem byl až nekriticky nadšenej z toho, jaký tajemný dusno seriál generuje. Se třetí epizodou ale začala panovat nesympatie a apatie. Měl jsem to vědět.