Duna: Část druhá (2024)

Až se bude vyhlašovat Oscar za nejnudnější film, Duna 2 vyhraje. NUDA K UZOUFÁNÍ!!! :-/

Bod obnovy (2023)

Technicky velmi povedený film! Triky za jedna, hudba za jedna, kamera také za jedna, ale ten scénář ... :-/.  Škoda, že u nás někdo nenapíše konečně něco zajímavého.

Napoleon (2023)

Parádní výprava, nudný příběh. 3/5

Sněhulák (2017)

Hezky natočený porouchaný scénář. Nevím, prostě mi to na mnoha místech nedávalo smysl a často jsem se ztrácel. Ale jinak se na film koukalo dobře. :-) 4/5

Zabiják (2023)

Strašně dlouhý prolog. Absolutně zbytečný, nudný. Snad 20 minut koukáte na chlapa co "cvičí jógu". :-/  Příběh defacto o ničem.

Závan smrti (2007)

Kdyby odebrali mystery žánr a vymazlili příběh, mohl to být pěkný film.

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Filmu děsně škodí extrémně, ale vážně extrémně dlouhý prolog. Ten byl k uzívání. Jinak slušný film. 3/5

Oppenheimer (2023)

Film není tak dobrý jak se prezentuje, můj názor. Příběh je dost slabý, retrospektivy kvůli jedné větě zbytečné (divák by pochopil i bez nich), hudba nevýrazná, stopáž extrémní.  Kdyby se člověk dozvěděl aspoň něco víc o jaderné fyzice, ale Nolan vykřikne otřepané fráze a tím to hasne.  3 hvězdy z milosti.

Stvořitel (2023)

Trikově, zvukově prima, ale to je asi vše ... příběh bez špetky invence. Čekal jsem trochu něco jiného. 55%

Návštěvníci (1983) (seriál)

Tak kvalitní seriál už nikdo další nenatočí.