Hemlock

Postřižiny (1980)

Tady není co řešit...

• 5.4.2020  21:44
    Lovci lidí (2008)

Pokud chcete vidět pořádnou honičku, puste si raději porno. Hvězda za to ukázkové vyvrhnutí vnitřností, jinak nuda...

• 5.4.2020  20:13
    Pod vodou (2020)

„Už se dost blížím k tomu, abych se strachy posral...” no já se tedy strachy neposral, za to jsem se docela dobře bavil. Film je solidně natočen, efekty i temnota dodávají atmosféře patřičnou hloubku a obsazení hlavní role mužatkou Stewartovou je v tomto případě trefa do černého - její mrtvolně nevýrazný ksicht vypadal v tomto hororovém thrilleru realisticky a její postava, kterou by jí mohl závidět kdejaký žokej, je jako dělaná pro role ve skafandrech. Škoda jen, že film ztrácí s postupem času dech, střih v putování po dně je dost chaotický a závěr je dost odbytý - proto dávám trojec a snímek hodnotím průměrně - 55%.

• 5.4.2020  08:13
    The Circle (2017)

Dobrá myšlenka, která je tak trochu nedomyšlená... Sociální sítě jsou jedna věc, ale už vidím, jak se normální člověk s radostí vzdává soukromí a sdílí o sobě vše - chujovina. Film se tváří zajímavě, celou dobu drží diváka v napětí a pak je najednou konec, takže to zpětně působí tak neurčitě. Emma to zahrála slušně, ale víc jak trojec dát filmu, který mi toho moc neřekl i přes to, že The Circle má vědět vše, prostě nemůžu - 55%.

• 4.4.2020  22:26

Milé překvapení, opravdu. Badboysáky mám rád, hlavně druhý díl si mě svým humorem naprosto omotal kolem prstu a i přes to, že trojka už tak vtipně ostrá nebyla, jedná se o více než slušnou akční komedii. Navíc skvělou akci doplňují perfektní efekty, zvuk a i děj odsejpá stejně pohodově jako ranní stolice, takže naprostá spokojenost. Na búro to sice není, ale účel to splnilo - 75%.

• 2.4.2020  12:56

Komedie, která nebaví - hvězdu dávám pouze za to, že jsem viděl už i větší sračky...

• 31.3.2020  20:56
    Drahokam (2019)

Takhle uřvaný a zmatený film jsem ještě asi neviděl... Navíc celý ten shit doplňuje katastrofální soundtrack a pokud cílem snímku bylo, aby diváka rozbolela kebule, tak se to povedlo - bylo to jak na tržišti, Sandler nezavřel hubu, do toho mlelo dalšich 50 lidí, furt cosi pípalo, bouchalo, prostě tam bylo tolik rušivých elementů, až mě to sralo. Jediné zpestření představuje Julia Fox, jejíž prdelka v tangách alespoň trochu zmírnila to hlučné utrpení a je jediným zajímavým drahokamem, za který dávám jednu hvězdu...

• 31.3.2020  09:50

Birds of Prey je přesně ukázka filmu, který se prezentuje, jako by každou scénu točil a režíroval někdo jiný, pak se to vše spojilo a vznikla z toho opravdu podivuhodná cYpárna. Skvělou scénu střídá katastrofa, akce střídá nudu, smysl střídá nesmysl, vtip střídá totální debilita a furt dokola - pocity z tohoto snímku mám tedy rozporuplné a nezachrání to ani moje oblíbená Margot Robbie. Scéna z policejní stanice, nebo ta jednohubka s granátem ze samotného závěru mě přiměly dát aspoň dvě hvězdy, ale na víc to nemá - 35%.

• 31.3.2020  09:17

Já tedy dost pochybuji, že v té době a zrovna v této africké zemi bylo takhle pohodové vězení, jež se místy jevilo jako dílenský kurz nějakého odborného učiliště. Navíc Radcliffe ztvárnil vousatou multikulty máničku, která by dozajista s takovým zjevem a roztěkaným chováním byla ve vězeňském prostředí v první linii v boji s análním drancováním. Nicméně zahráno je to slušně a ten nápad s klíči je obdivuhodný - jinak naprosto průměrný a nezáživný útěk z hotelu - 50%.

• 28.3.2020  22:41
    Nenarození (2009)

Horor je to dětinský, ale já se nenudil. Dávám tři hvězdy za tři věci, co mi utkvěly v paměti: 1) pes 2) Odette Annable 3) prdelka Odette Annable

• 28.3.2020  22:00

Není to sice tak dobré jako o dva roky starší The Jungle Book, ale dám tomu taky trojec. Kvituji vykreslení jednotlivých charakterů zvířat a takový ten temný nádech, který po celou dobu trvání filmu udržovala atmosféra podkreslená hudbou a hrou se světlem. Mladší osazenstvo možná bude mít trauma z hororové držky medvídka, zato tygr byl ztvárněn naprosto senzačně. Škoda jen pasáže ve vesnici, nevím zda je to jen můj pocit, ale zdála se mi dost osekaná (to koupání se sexy indkou mohlo být delší) - 55%.

• 28.3.2020  18:55

Panečku, to byla ale sviňárna... Až do konce jsem neměl páru, co má ten šedivý liliput za lubem a nezbývá mi, než smeknout. Španělé thrillery opravdu umí a tato pecka je toho jasným důkazem - 80% a doporučuji.

• 28.3.2020  06:41
    Monstrum (2008)

Zatraceně dobrá filmařina ve stylu Blair Witch a hlavně perfektně nazvučená jednohubka!!!

• 27.3.2020  22:22
    Neviditelný (2020)

Jak již tady zaznělo z úst mého oblíbeného uživatele, kolegy Verbala, hlavní představitelka měla po celou dobu opravdu hororový kukuč a i přes to, že moc krásy nepobrala, kompenzuje to skvělým a velice přesvědčivým hereckým výkonem. Další plusový bod tohoto snímku je skvělá doprovodná hudba a celková atmosféra si s divákem nejen pohrává, ale dokonce ho po celou dobu drží v patřičném napětí. Filmu tedy nemám po technické i herecké stránce prakticky co vytknout, ale na plnou palbu mi tam chyběl nějaký ten wow efekt - to ovšem nemění nic na tom, že je to víc než slušný thriller - 80%.

• 27.3.2020  19:03

Hodně nepovedená duchařina se špatnou hudbou, infantilními efekty a střihem ve stylu: Diego leze do baráku, střih, Diego leží s hlavou v pejru někde u schodů... Hvězda za kovboje Káju - frajer se vracel jak bumerang, ale celkovému dojmu to moc nepřidalo, ztráta času.

• 27.3.2020  09:35
    Lov (2020)

The Hunt mi absolutně sedl - akce hned od začátku, kebule praskají, s krví se nešetří a vše podtrhuje řádně suchý, ale naprosto fungující humor. Mám pouze jednu výtku - účastníci tohoto zájezdu ze startu umírali až příliš rychle, takže proto dávám čtverec. Jednoznačně ale mohu tuto libovku doporučit.

• 26.3.2020  22:21

Starý barák, hnusné děcko a hekající babka - tato kombinace může dopadnout všemožně, ale bohužel pro La influencia moc hororově nedopadla. Nápad solidní, kulisy neokoukané, ale jako celek to bylo strašně roztěkané a po herecké stránce opravdu tragické. Jednu hvězdu mrsknu za scénu s lopatou a druhou za ten závěr, který celkem ušel. Na víc jak 40% tento španělský pokus nedosáhne.

• 25.3.2020  22:13
    Jsem matka (2019)

Toto scifičko od protinožců nebylo vůbec špatné. Skvělé efekty, dobrý námět, ale proboha proč ta délka?? Některé scény se vlekly jak tasemnice ze závodní jídelny a občasné reakce a chování hlavních postav byly vyloženě debilní. Nicméně je to koukatelné a mladší osazenstvo, feministky a hlavně pak fanoušci legendárního Chappieho budou zřejmě nadšení - já hodnotím průměrně, tedy 50%.

• 25.3.2020  18:38

Famózní start, slušné tempo i atmosféra, ale zhruba v půlce film tak trochu ztratí dech, což se v mém konečném hodnocení určitě projevilo. Každopádně se jedná o dobře natočený krimi-thriller se zajímavým nápadem a solidním hereckým obsazením u kterého jsem se obzvláště první polovinu vůbec nenudil a i přes ten slabší a nic neříkající závěr dávám nakonec trojec - 60%.

• 23.3.2020  14:08

Ale jo, proč ne... Slušná oddechovka, která jede v zajetých a ověřených kolejích - bývalý policista, který je ostrý jak břitva a pro ránu nejde daleko, spolu s čokoládovým Hulkem hned po propuštění z nápravného zařízení začne vymáhat dlouho odpíranou spravedlnost. O akci není nouze, zkorumpovaní poldové se střídají s přistěhovaleckými zahradníky, jež své zastřihovací nástroje nosí stále u sebe a vše doplňuje hysterická zoofilka, která si libuje v sexu na veřejnosti - prostě stylový akčňák, který nenudí - 60%.

• 22.3.2020  21:48
    Díra (2019)

Naprosto geniální španělská kuchařka, která mi vyrazila dech. Dávám suveréních pět michelinských hvězd a přeji dobrou chuť!!!

• 22.3.2020  21:40
    Nenávist (2020)

Tento remake někdo solidně nezvládnul - vleče se to jak šušeň z nosa, napětí žádné, a faktor strachu nulový. Čekal jsem od toho jednoznačně více, ale holt trailer není celek, takže nová Nenávist je mé letošní první větší zklamání - 30%.

• 20.3.2020  22:42
    Monstrum z hlubin (2013)

Většinou se u podobných chujáren skvěle odreaguji, bohužel v tomto případě to už bylo moc i na mě... Marně hledám nějaký plus, za který bych dal alespoň jednu hvězdu, ale má to spíš opačný efekt a ani měchy Anne McDaniels to nezachránily. Život je příliš krátký na to, aby se takové filmy točily, natož pak veřejně šířily...

• 15.3.2020  00:33

“Takhle hraje na kytaru běloch„ - tento film nemá chybu, takže jasná plná palba...

• 11.3.2020  13:03
    Clevelandský únos (TV film) (2015)

No jo, když máš velký dům, tak v něm nechceš bydlet sám a pro přičmoudlého pupkáče se slabostí pro svazování to platí dvojnásob. Stačí se naučit na ukulele, sem tam nějakou tu pipku oslovit v sekáči a je z toho parádní polygamie - sice nucená, ale zážitek to bude určitě nezapomenutelný. No teď trochu vážně - na to, jak silné téma to je, je film natočen dost průměrně a po herecké stránce to taky není žádná sláva. Nicméně musím uznat, že jsem se nenudil, takže dávám za každou sexuální otrokyni po jedné hvězdě - 55%.

• 11.3.2020  12:48

Clint Eastwood holt umí diváka zaujmout. Film je skvěle natočen, nemá slepá místa a herecké výkony jsou velice přesvědčivé. Prakticky nemám co vytknout, možná jen zbytečné emoce v závěru - hlavně u těch bezpáteřních novinářů na tiskovce, každopádně je to jen drobek na jinak skvělém životopisném bijáku - 80%.

• 9.3.2020  10:04

Přesně takhle si představuji kriminální drama a Anthony Hopkins je pro mě již dlouhodobě zárukou kvality. Okamžik zlomu je perfektní ukázkou, že kdo umí, ten umí a je na něj i justice krátká - holt kurvit se se nevyplácí - 85%.

• 9.3.2020  09:53

Nebýt toho zmrveného závěru, zřejmě bych i hodnotil výše a jednoznačně bych film zařadil mezi ty lepší kousky, jež Cage v poslední době zásobuje filmový svět. Bohužel se tak nestalo a máme tady opět další tuctový akčňák - škoda...

• 9.3.2020  09:45
    Převrat (2015)

Owen Wilson v akčním thrilleru?? Přesně s touto otázkou jsem si Převrat pouštěl a nakonec jsem byl víc, než mile překvapen. Jedná se opravdu o velice realisticky ztvárněnou událost, akce je po celou dobu perfektní a je skvěle vyvážená s atmosférou. Wilsona chválím, popral se s tím dobře a Pierce Brosnan vše svým výkonem ještě vygradoval - film jsem si užil, takže čtverec a slušných 70%.

• 8.3.2020  07:11

Miluju tyto vidlacké výměny manželek - naprosto svižná rape and ravenge petelice, kterou jednoznačně mohu doporučit.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9