• Thriller

Nebezpečné hry 3 (2005) (TV film)

Oproti předeslým dílům naprostá bída :) nic noveho, nic extra , příbeh šel na uplné dno, erotické scény taktéž , obsazení , bod mrazu ... :) trojka vás nemuže určitě ničím zaujmout , je tu páááár detailů pááár okamžiků který vás donutí koukat proto dávám aspoň těch 10% alá jedna hvězda .)

Nebezpečné hry 2 (2004)

Vlastně uuuuplně to samé jako jednička , příběh jak přes kopírák až na pár detailů .. Erotické scény doslova na stejné brdo jen s jiným (podle mého horším obsazením) co víc dodat ... kdo viděl jedničku tak ho dvojka nemuže nijak víc nadchnout nebo překvapit :) proto pokles hodnocení na 40% .)

Nebezpečné hry (1998)

Samo o sobě je to jedno OBR klišé :) ale ona ta zápletka, kdy se na konci dozvíte kdo s kým a co a jak je vlastně zajímavá ... v uplném finiši u titulků něco jako vysvětlení zapadlo skvěle. V prvním dílu celé tehle serie bylo i přijatelné obsazení ... v posledním samozřejmě erotické scénky zde ? jo , v pořadku .) na svůj rok povedený filmek , kteremu toho hodně chybělo ale jednohubka splněna .) 50% možná místy i 60% .)

Waldo (2021)

Jedna hvězda za Charlie Hunnam protože on je vážně krásnej :) a druhá hvězda za občasný vtípek a snahu o detektivní zápletku ... Boužel tomu chybělo tempo, drama, vyvrcholení a celá ta pointa příběhu byla kostrbatá a tak trochu o ničem. Obsazení příjemné ale i přes Mel Gibsona a usměv hlavního protagonisty to na tři hvězdy nedosáhne .) :) zítra o tomto filmu nebudu už ani vědět ...

Chlast (2020)

65-70% čekal jsem trochu víc. Krásné vykreslení pravidla 0,5 promile je v pořádku ale víc už ne. Takový životem poučný alkohol dokument. Závěrečná scéna tanec mezi studenty byl dokonalý. V celém filmu hrála skvělá hudba. Závěrem alkohol je zlo. Lepší vůbec pokud neumíš přestat. Hezky natočený film na jednotné téma. ----------- OPRAVA : po večerním přemýšlení a dnesním vypitém drinku a zamyšlením se nad tímto dílem měním své hodnocení na 80-85% + ten song na konci (celá ta scéna) je legendarní!!! Mads Mikkelsen je snad ten nejvic sympaticky nabušený herec !!! a ano tenhle film je lepší hodnotit s 0.5 promile v krvy než na čisto ... proto ta změna ! .) :D

Přátelé z dovolené (2021)

Jako asi neeee úplně čisté 4 hvězdy ale těch 70-75% jasná věc. Žádné extra story se tu nepíše ale vážně to jelo od začátku do konce, nenudil jsem se. Ne že bych se občas jen pousmál, já se dokonce po dlouhé době u nějaké komedie i zasmál. Díky těm dvou šílencům to bylo celé šílené. Většina filmů a kór komedii kde hrál John Cena nestála za moc, netušil jsem že dokáže být i komediant. Minimálně tenhle filmek toho je důkazem. Děkuji za zlepšení nálady.

Kingsman: První mise (2021)

U třetího dílu, příběhově "jak to celé začalo" se stalo něco jinak. První polovina filmu byla vlastně úplná nuda. Kde nic tu nic. Druhá polovina se to snažila zachránit. Pro mě osobně nezajímavé obsazení. Na to na co byl člověk zvyklí u předešlých dílů se zmenšilo na polovinu, akce, efekty a celý takový ten ujetý režim šel do pozadí. Ohodnocení této (prozatím) trilogie tento díl ohodnotim nejmenším číslem ... 45% ;) chybělo mi tam to co tu předtím bylo a bohužel to nenahradilo nic jiného/lepšího.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Oproti jedničce se zde stalo to že čeho je moc toho je dost ale čeho je víc než moc toho už je příliš. Samozřejmě zase nával akčních scén a efektů. Bojový styl zůstal na kvalitní bázi. Kamera taktéž. Jen už to celé bylo nad rámec přehnannosti. 65% ;)

Kingsman: Tajná služba (2014)

Film narvaný efekty a hlavně "ujetou" akcí. Mělo to své rychlé tempo, které prostě nenudí. Nehledejte logiku. Líbil se mi styl boje a doprovod kamery, který vás baví pozorovat děj se co děj. Příjemné obsazení a "drugs" závěr byl už jen perla toho celého šílenství. 75% ;)

Životní trefa (2022)

Viděl jsem spoustu "zrodů" hvězd. Ať to byl závodník, boxer, fotbalista atp... Zde je to basketbalista. Nebylo to vůbec špatné, řádná dávka emocí by tu byla. Po dlouhé době jsem viděl na plátně Adama, což samozřejmě potěšilo i když jeho scénář byl vlastně jen o povídání. Jenže jako celek tomu prostě chybělo takové to wau! Úctyhodných 65-70%