Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Konečně normální seriál !! ,-)) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Happy Tree Friends 2 - Druhý chod (2003) (video kompilace)

Happy Tree Friends 3 - Třetí úder (2004) (video kompilace)

Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

:::::::::::::::::::::::::::: Skvělé béčko, které mě pobavilo ...... ::::::::::::::::::::::::::::::::

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

:::::::::::::::::::: Tímhle začala ta tragédie ,-)) První díl je asi nejlepší. No, vlstně jsem viděl jen ten první, dál jsem do toho radši nešel ,-) ::::::::::::::::

Herkules (1995) (seriál)

::::::::::::::::::: Jako malý jsem to měl rád, ale dnes bych se na to už asi nedíval :-) ::::::::::::::::::

Hladina adrenalinu (2002)

:::::::::::::::: Vím, že je to béčko jak vyšité, ale k tomuto filmu mám takový zvláštní vztah. Je těžké ho vysvětlit ! Každý má ty své "srdcovky" (jak tomu říkáme) a tahle je prostě jedna z nich ... ::::::::::::::::::::::

Hlasy nevinnosti (2004)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl ! Film, u kterého jsem na konci upustil nejednu slzu a nestydím se za to, je-likož mne to moc dojalo, a něco mi to dalo ! Bezchybný film !