Hlava nad vodou (1996)

:::::::::::::::::::::: Vynikající thriller, kterému by ale neuškodil o malililinko lepší scénář, ale i tak jsem spokojený ! 5. hvězda za kun.....dézní Cameron Diaz !! Ach .... :::::::::::::::::::::::

Hledání Země Nezemě (2004)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Celkem zkalamání. Krásný film s mými dvěma oblíbenými herci, ale nějak mne to nedojalo jako ostatní a podruhé se ani na to nemám chuť podívat, a to je u mne docela zvláštní. Třeba takové CRASH nebo HLASY NEVINNOSTI mne rozbrečeli, tomu říkám geniálně emotivní dojáky, ale tenhle film bych k nim neřadil. Přesto je to moc krásný snímek, který stojí za vidění ! Vynikající herecké výkony ! Doporučuji ! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hledá se Nemo (2003)

::::::::::::::: Po Lvím Králi a všech třech dílů Příběhu hraček (který beru jako jeden celek), můj třetí nejoblíbenější animák ! ::::::::::::::::

Hluboké hrdlo (1972)

Za odvahu, že se v té době do toho pustili a nebáli se. Borci. Všechna čest !

Hnus (1965)

Vím, co chtěl Polanski natočit, ale IMHO se mu to úplně nepovedlo. Mohl z toho vytěžit mnohem, mnohem více. Nemohl jsem se ubránit nudě. Hodně mi to připomínalo geniální film D. Lynche Mazací hlavu, ale bohužel Hnus tomuhle filmu nesahá ani po kotníky. Po skvělém Noži ve vodě, celkem zklamání.

Hodina pravdy - Masakr na střední škole Columbine (2004) (epizoda)

:::::::::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších dokumentů, co jsem kdy viděl. Ty dva zloduchy obdivuji, že se k tomuto činu rozhodli, né každý by na to měl žaludek ....... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::..

Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Jak já toho Margytu a Zagorku nesnáším. Zabíjel bych !!!!!

Hogo fogo Homolka (1970)

:::::::::::::::::::::: Kdyby nebylo některých těch zbytečných scének s pradědou, se psím cvičákem a na konci už jen vaření z vody, tak je to jasných 5* ! Skvělá situační komedie, která mě vždycky pobaví ! :::::::::::::::::::::

Homolka a tobolka (1972)

:::::::::::::::::::::::: Scéna s hasičákem je nezapomenutelná ! ,-) :::::::::::::::::::::::::::::::::

Hon na čarodějnice (2011) odpad!

Horší film jsem už dlouho neviděl! Proč se Nicolas Cage upisuje k takovýmto projektům?!? To už vážně nemá co žrát?!? Vždyť to bylo otřesně předvídatelné a nudné! Měl by si vzít příklad ze své sestřenice Sofií Coppoly a zamyslet se nad sebou! Jde to s ním od desíti k pěti! :-(