Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

:::::::::::::::::::::::: Celkem vydařený vtipný rodinný seriál ...... Bez toho kocoura by to ale byla velká nuda :-) ::::::::::::::::::::::::::::

Takoví normální zabijáci (1994)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::: Tento film buď budete milovat nebo nenávidět. Pro mne je to krásný romantický film o dvou rebelech, kteří jsou sami sebou a nebojí se žít. Jeden z nejlepších filmů na země-kouli ,-) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mazací hlava (1977)

::::::::::::::::::::::::::: Geniální dílo ! Jeden z nejlepších filmů od Lynche i vůbec ! :::::::::::::::::::::::::::

2001: Vesmírná odysea (1968)

::::::::::::::::: Vzkaz pro dobytka: Ty nejsi jen dobytek, ale hlavně i debil ! :::::::::::::::

Zbytečná krutost (1984)

:::::::::::::::::::: Nechápu tuhle, jak vy říkáte, "genialitu". Mě to nudilo. Stejně jako Fargo. Tyhle filmy asi nikdy nepochopím....... Pro mne nezajímavé a nudné dílo :::::::::::::::::::

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Jako tak lesumirův, tak i můj to byl první přenos a líbil se mi. Jackman byl super a Winslet to slušelo. Jen me trošililnku naštval Penn, ne že by se mi jeho výkon v Milk nelíbil, ale přál jsem to víc Rourkovi. Ale což. Přenos rychle utekl, reklamy nebyly dlouhý, spát se mi nechtělo a já se víceméně bavil. V pohodě :D

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Krampol je starej mazák, kterej to v posilovně umí pěkně rozjet . . .

Inland Empire (2006)

::::::::::::::::: Asi můj nejoblíbenější Lynch ! Mistrovské dílo !! Lynch se pořád a pořád zlepšuje !!! Jen tak dál !!!:::::::::::::::::