Zkurvenej pátek (2000)

______Do "píči" tohle je ale kurevsky dobrá nigger movie.......!!!! ,-)________

Zkus mě rozesmát (2011)

Originální a civilní. Sandler přišel o panictví. Dospěl. Tohle není ta typická "sandlerovka" na které jsme zvyklí, ale naprosto dospělácký film pro inteligentní a bezegoistické lidi.

Zlatá šedesátá (2009) (seriál)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Za Formana dávám 5***** !! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zločin je extrémní sport (2002)

::::::::::::::::::::::::::::::::Začátek moc hezký !! Marně jsem si myslel, že bude film celou dobu takový :-( Bohužel se to pak rozjelo v nudnou blbost ........ Pár dobrých scének tam je, ale jinak veliké zklámání !! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zlomené květiny (2005)

:::::::::::::::::::::: Opravdu moc nádherný filmík, na který se mi chce dívát pořád znova a znova ! Bill Murray podal zase skvělý výkon jako ve Ztraceno v překladu ! Jarmusch je prostě génius !! ::::::::::::::::::::::

Zlo mezi námi (2003)

:::::::::::::::::::::::: Souhlasím s Vámi, že je to skvěle natočený film a "pobavil" jsem se dobře, ale ... zdálo se mi to prostě někdy až moc přehnané, dětinské, absurdní a divné - toť moje pocity při sledování tohodle skvostu ..... Připadalo mi, že film je taková slabší "teenagerovská" náhražka Věznice Shawshank ..... Film z Vás nějaké ty emoce určitě vyždímá, ale po pár dnech Vám vyšumí z hlavy (alespoň mě) ..... 3,5* (75%) ::::::::::::::::::::::::::::

Zmeškaný hovor (2008)

Hodně slabý horor s hodně slabým koncem. Ani jedna scéna, u které bych se aspoň trochu bál. Místy jsem to musel dokonce trochu přetáčet, jinak bych u toho usnul. 1* za sympatickou blonďatou holčičku, druhá * za to, že jsem to nakonec nevypnul a vydržel do titulků. Blahopřejeme, TheMakere !

Znamení (2002)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MISTROVSKÉ dílo !!! Pan Hitckchock by měl radost !!!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SANDLER JE BŮH !!! Já ten jeho humor prostě miluju !!! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::