• Fantasy

Úsvit mrtvých (2004)

Miluju tu zápletku, miluju nákupní centrum❤️❤️.. A miluju zombie ❤️❤️❤️🧟‍♀️🧟‍♂️🧟 jeden s nejlepších filmu se zombi

Návrat do budoucnosti (1985)

Všechny 3 díly je srdeční záležitost. Vždy v TV když běží dívám se ❤️❤️

Krotitelé upírů (2003)

Miluju to ❤️❤️❤️... Zápletka naprosto boží, tohodle upíra jsem naprosto milovala. A krotitele fandila sem hlavní postavě ❤️miluju

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Za mě byla lepší tedy kniha, ale i ten film má něco do sebe. Krásné kulisi a ty zvířátka v jezeře nebo vlastně bytosti. ❤️

Očista (2013)

Srdeční záležitost, celá série. ❤️ Myslím, že já bych byla ta co by šla do ulic. Miluju to ❤️❤️

Imawa no kuni no Alice - Season 1 (2020) (série)

Zamilovala jsem se naprosto zamilovala. S postavami jsem prožívala situace a i plakala. Krásný seriál. ❤️

Imawa no kuni no Alice - Season 2 (2022) (série)

Za mě rozhodně naprosto ještě lepší než první řada.. Doufám, že bude třetí a jsem zvědavá jak se to domysli. Pecka. ❤️

Okouzlující démon - Démon sídlí v každém z nás (2023) (epizoda)

Naprosto boží. Krásná zápletka,místy jsem se i smála. Krásný seriál. No prostě oni umí točit.. Ne jako mi tady v ČR sami sračky.. Tohle je dokonale. Miluju to. Čekání na další díl je nekonečné ❤️😓

Okouzlující démon - Život v mlze (2023) (epizoda)

Já si říkala, že toho herce od nekud znám a ono ejhle Alice in borderland ❤️❤️.. Takže super za mě,ze tohle došlo do ČR zase srdcovka. Tenhle díl byl boží.. Pustím asi zas protože čekat na další díl je nekonečné..