Shaft (2019)

Lepší *** za vtipný sled situací, i kdyz trochu předvídatelných.

Krycí jméno Holec (2016)

Typický příklad českého filmu, který se mi nelíbí. To se u nás neumí točit o ničem jiném než o komunismu? Stokrát omleté téma na jedno brdo. Obcaš se to povede (Pelíšky, Pupendo), ale občas taky ne. Což je zrovna tenhle případ. Navíc pořád ti samí herci. Nuda, nuda, nuda.

Annabelle 3 (2019)

Solidní horůrek vystavěný na atmosféře strachu spíše v náznacích. Po skončení filmu však rychle vyprchá. Není to špatné, ale na dvojku to nemá.

Američtí bohové - Série 2 (2019) (série)

Děj druhé série začal trochu stagnovat. A to jsme na další sérii čekali 2 roky. Moc se toho nevysvětlí ani nevyřeší. Pěkná podívaná je to pořád, ale oproti 1. sérii dávám o * míň.

Oko (2002)

Tak tohle mě dost zklamalo. Takto si nepředstavuji vysoce hodnocený horor ani náhodou. Kromě jednoho okamžiku, kdy jsem trochu znejistěla jsem se celý film nudila. Buď nechápu asijskou mentalitu, nebo prostě horory dělat neumí.

Oklamaný (1971)

Naštvat bandu ženských, co neviděly chlapa kdovíjak dlouho se nevyplácí. A hrát to s nimi na všechny strany už vůbec ne. A to s tou želvou mě fakt naštvalo.

V pasti (2018)

Takové zajímavější a napínavější Tiché místo.

Černobyl (2019) (seriál)

Děsivě působivé. Škoda, že to není sci-fi.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak tohle mě za srdce nevzalo. Sex a násilí zabalené v něčem, co se tváří jako něco víc než holčičí seriál pro chlapy. Přitom to nic jiného není. 3 hvězdy za výpravu. Neříkám, že je to úplně špatné, ale nezaslouží si to takovou adoraci a pozornost jakou to má.