Pán času - Nevěsta na útěku (2006) (epizoda)

Donna je tak úžasně příšerná, až to z ní dělá mojí nejoblíbenější společnici Doktora.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Kvalitní sci-fi film, který stojí za vidění. Určitě se dočkáme nejednoho pokračování a možná prequelu. Stopáž byla celkem vyčerpávající, klidně by vydala na 2 filmy.

Pán času - Ani mrk (2007) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů Doctora Who. Hrůzu nahánějící andělé, při jejichž sledování mi vysychaly bulvy. Došlo zde také k vysvětlení, že čas je v podstatě šmrdlimrdlimišmaš😁

Bůh masakru (2011)

Herecký koncert o tom, jak se krásně zvrhne zdánlivá klukovina. Zatímco se rodiče div nepozabíjejí, děti si v klidu hrají na hřišti.

The Haunting (2018) (seriál)

Tak za tohle by se ani Lynch stydět nemusel. Skvělý seriál.

Halloween (2018)

Jedno velké hororové klišé, ale napětí se našlo.

Zabijáci (2014)

Dala bych i vyšší hodnocení, ale takhle se mi zvedal žaludek naposledy u Mechanického pomeranče.

Nightflyers (2018) (seriál)

Seriál, který mě po delší době nadchnul. Netvrdím, že každá epizoda má kdovíjaký spád, ani bych to neoznačila za horor, ale je o čem přemýšlet a celkově se mi to líbilo.

Žena v kleci (2013)

Jeden z mála případů, kdy jsem hlavního antihrdinu i docela chápala.

Ostré předměty (2018) (seriál)

Nejen Patrick Melrose měl rodiče hovada. Patrick Melrose měl ale dobrý scénář. Dlouhý pomalý příběh, ve kterém je polovina záběrů na hlavní hrdinku jedoucí v autě. Závěr byl jasný dlouho dopředu. Čekala jsem víc.