O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Ale jo, příjemná milá pohádka. Zlata Adamovská jako Královna Viktorie, Ramba jako beránek a Sokol jako Malfoy. Ale proč ne.

Dick Tracy (1990)

Tak na to, že v tom hraje Madonna, tak to jde...komiksový příběh na plátně vyznívá všelijak, ale rozuzlení zápletky mě nezklamalo.

Monstrum z galaxie Arkana (1981)

Bizarní podívaná (nepovedené sci-fi a nechtěná komedie) ze které mě nejvíc zaujaly 3 scény: muž kojící nemluvně, zástup nahých pozemšťanů v jeskyni, který se chystá vítat mimozemšťany a masakr na svatební hostině za zvuků slepého harmonikáře. Asi nejrozporuplnější film, jaký jsem prozatím viděla.

Bobby Deerfield (1977)

Typ filmu, ve kterém už Pacino k vidění není, což je škoda. Vizuálně je tady Pacino na vrcholu, není víc co dodat, v komentářích už bylo řečeno vše. Akorát nechápu, proč byl tento film ve své době považovaný za neúspěšný. Evropskému publiku asi holt řekne víc.

Jack a Jill (2011)

Je to kravina? Jo! Zasmála jsem se? Jo! Proč do toho šel Pacino? Asi proto, že si na starý kolena umí udělat srandu sám ze sebe.

Láska s rizikem (2003)

To je ale smršť urážek na film, který je jen trochu horší průměr. Dvě hodiny to pravda mít nemuselo a zapnula jsem to jen kvůli Pacinovi, který tam byl sice jen pár minut, ale už jsem strávila dvě hodiny svýho života i hůř. Např. žehlením, ke kterýmu se tenhle film docela dobře hodí.

Bábovky (2020)

Film ze života, kde se prolíná několik dějových linek. Některé jsou uvěřitelné míň, některé víc. Na český film docela kvalitně zpracované. Spíš se ale jedná o film pro ženy. V době covidu, kdy se stejně do kina na nic moc jít nedá, asi proč ne.

Mučedníci (2008)

Extrémní, násilné, brutální. Celý film jsem si říkala, ať už to skončí. Kdo na to má žaludek a vydrží to sledovat do konce snad ocení zajímavou pointu. Já jí oceňuji.

Temný dům (2009)

Na depresi dobrý. S vděčnosti, že nemusím žít v době, kdy se dalo jenom chlastat dávám 4*. Zpracování super.