Dálniční hlídka (2019)

Téma Bonnie a Clyde super a herecké obsazení také. Tak proč to byla taková nuda?!

Máma (2013) (seriál)

Kdo tento výborný sitcom hodnotí nízkým hodnocením asi nemá příliš smysl pro humor. Ano, je to velká dávka nadsázky a absurdního humoru, ale nemají být sitcomy právě o tomhle?

John Wick 3 (2019)

Byla jsem zvědavá, jak se bude 3. díl vyvíjet, John Wick proti celému světu. Po zhlédnutí je mi ale jasné, že se dočkáme dalšího pokračování, kde se pravidla podsvětí změní. Film je od začátku do konce řež a schopnosti Johna Wicka místy hraničí se schopnostmi Supermana. Je ale jasné, že film je hlavně o akci a to splňuje na 100 %.

Náhlý úder (1983)

Starý dobrý krimi film s ještě relativně mladým Clintem Eastwoodem. Co věta, to sprostá hláška, drsný humor. Nic pro homima:-D

Mladí zabijáci (2018)

Tak tohle si vysoké hodnocení zaslouží. Další důkaz o tom, že lidi jsou ty největší zvířata.

Trojí život (2018) (TV film)

Tak na českou komedii to není vůbec špatné. Celkem příjemné překvapení.

Replikant (2001)

Když je kopie lepší než originál...

Zrodila se hvězda (2018)

Celý film jsem si říkala, jak může taková malá ošklivá ženská tak krásně zpívat? Ale i hrát, to se musí Lady Gaga nechat. Romantika jak vyšitá, ale kýč to není, nebo jestli jo, tak jen malinkej.

Ledové ostří (1992)

Dobrý scénář s nevýrazným hereckým projevem obou hlavních představitelů dělá z filmu celkem průměrný zážitek. Šlo by to i líp, škoda.

Jack staví dům (2018)

Rozporuplný, ale uričitě ne průměrný film. Úchylárna hodná von Triera.