Smrt stopařek (1979)

Film Smrt stopařek je inspirován skutečnými událostmi. Má být i varováním pro lidi, kteří rádi jezdí stopem. Film je spíše psychologickým rozborem pachatelova činu než dobrou českou kriminálkou. A právě tento charakter tomuto filmu chybí - "Dobrá česká kriminálka".

Poplach v skautském táboře (1997)

Poplach v skautském táboře, moc jsem se na tento film těšil jako na gagy Nielsna. Myslel jsem že to bude něco jako Bláznivá střela ale bohužel. Mohlo to být vtipnější.

Hostel (2005)

Když jsem vyrazil na tento film, tak jsem znal dopředu některé reakce a tudíž jsem si o něm nedělal iluze, že půjde o něco kvalitního. Teď jak tu svůj komentář, tak nějak, decentně napsat, aby se dámy neurazily, ten film je prostě sračka. Nedivím se Slovákům, že se bouří proti tomu, jak Slovensko bylo v tomto filmu vykresleno. Celou dobu jsem nepochopil, co nám tvůrci svým dílem chtěli sdělit. Mylně se mnozí komentátoři domnívají, že se děj odehrává v Bratislavě. Hned v ději bylo zmíněno nějaké místo u Bratislavy. Pro to údajné místo byl zneužit krásný Český Krumlov (za to by si tvůrci zasloužili mít v pasu razítko (NEŽÁDOUCÍ) a z hranic či letiště je posílat štandopéde zpět domů do Ameriky. Slovensko bylo vykresleno jako ta nejprimitivnější a nejzapadlejší země, plná magorů, primitivů a dětských gangů. Nepochopil jsem ani začátek filmu, kde se děj odehrával v Amsterodamu. Začínal jako lehké softporno. Američanům se asi po Evropě cestuje stejně pohodlně, jako když třeba jedeme z Prahy do Říčan. Najednou se prostě rozhodnou, že přejedou z Amsterodamu do Bratislavy. Stihnout to prostě pohodlně a za chvilku. Na Slovensku děj pokračoval opět erotickými scénami. Po čase se film zlomil v definitivní nelogickou hovadinu. Nebyla nouze o krev, uříznuté prsty a různé údy. Hloupé a amatérské chování padouchů. Musel jsem se, mimo jiné, smát scéně, kdy je nějaké vietnamské dívce vyříznuto oko a pak se normálně pohybuje po ulicích a nádraží, jako by se maximálně řízla do prstu a současně si ji nikdo nevšiml. Podobných situací ve filmu je více. Hrdinové asi bolest snášejí lépe. Dále často se v amerických filmech objevuje scéna, kdy je někdo utopen v záchodové míse, je tomu tak i zde. Musím napsat, že je to technicky a fyzicky nemožné. Jen se do té své domácí podívejte. Je tam málo vody a mnohdy tam bývá ten mramorový rantlík. Na Slovenský zlí policajti normálně na silnicích vytahují lidi z vozů a brutálně je zbijí na místě. Tedy, takovou situaci nám tvůrci předvedli. Už se nechali slyšet, že připravují dvojku. Doufám,že už je do našich končin nepustíme.

Sběratel kostí (1999)

Pokud jste četli knihu a těšíte se na film, pak vás asi zklamu, ale není to ono. Tenhle film má své chyby, příliš rychlý spád a odhalení vraha, i když o napětí nebyla nouze.

Kruh (2002)

Jestli jo tak si užijte tenhle děs, protože je to opravdu nářez a že já snesu hodně. Ale víte, co je na tom nejhorší? To, že nic nevíte. Vy netušíte a proto máte strach, máte strach, že se tohle může stát i vám, přestože se přesvědčujete, že vy jste jenom divák u televize a Kruh je jen film. Máte strach a to čím dál tím větší, protože jak se kruh uzavírá vy chápete čím dál tím víc, ale při tom víte pořád méně méně, ale na to přijdete až úplně na konci. Nikdo nemějte takovej šílenej nápad jako já a nedívejte se na tenhle film o půl jdené ráno a to jště když vám čumí měsíc přímo do okna a venku prší, protože až se zatáhnou mraky a měsíc zmizí, pak bude tma a světlo a maják a koně a moře a mouchy a studna a konec........

Asterix a Obelix (1999)

Asterix a Obelix, prostě dva nerozluční kamarádi. A ve filmu jsou dobrý a herecky je to dobře obsazené.

Homolka a tobolka (1972)

Krásný film, ale ten konec je divný. Mělo být pokračování ale herec který hrál strarého Homolku bohužel zemřel, a pokračování jsme se nedočkali. Je to škoda !

Florenc 13,30 (1957)

Nikdy v životě nezapomenu na pištějícího Jiřího Sováka když nemá ty peníze. To bylo nádherné.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

To su prdy,to su prdy, kolik to ještě pojede. Děti co by jste chtěli - chtěli bychom si pohladit toho koně - ne to ne, tohle je sviňa arabská, ta kouše. Moje nejoblíbenější slogany z filmu Kurvahošigutntag. Bolek Polívka má dobré komedie. Ovšem kromě filmu Šašek a královna, to je hrozně zamotaný. Ale tohle se mi zdá jako nejlepší film Polívky od Věry Chytilové.

Šašek a královna (1987)

Film jsem viděl asi dvakrát a vždy jsem ho nemohl pochopit. Je to strašně zamotané !