Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 1 bod
ffrost
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Temný rytíř
(2008)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Interstellar
(2014)
Duna: Část druhá
(2024)
Duna
(2021)
Pelíšky
(1999)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
(2008)
Království nebeské
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
JollerCZE
arka