Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

Zprávy a i zpravodajství podle jejich definic by měli být rychlé, přesné, vyvážené, nepředpojaté, poctivé při výběru a hlavně objektivní. Ani jeden z těchto bodů u těchto "zpráv" není splněn takže by se tahle šaškárna neměla jmenovat Moje zprávy ale spíš Názory Jaromíra Soukupa. Nejspíš napíšu samotnému Soukupovi aby mi dal tři čtvrtě milionu za odškodnění. Protože jsem díky jeho "zprávám" dostala rakovinu oční sítnice a na černém trhu stojí tři čtvrtě milionu.

Sestra (2018)

Sestra (The Nun) je takový slabý odvárek V zajetí démonů ale mnohokrát lepší než Annabelle 1 a 2. Stále se mi ale zdá že se Corin Hardy snaží vyždímat co nejvíce z dobře načatého hororu ale upřímně to "ždímání" se mu vůbec nedaří. Pořád doufá v to že jump scary, hlasitá a dramatická hudba budou divákům stačit. Střídání obyčejného příběhu a jump scarů s únavnou hudbou vás hodně rychle omrzí. I tak je ale The Nun takový středně obyčejný horor který si ale už nikdy nepustíte znovu a nikomu ho nedoručíte.

Skryté zlo (2018)

Opravdu dlouho jsem přemýšlela jaké mám dát tomuto dramatu hodnocení. Skutečně dlouho to u mě v hlavě kolísalo mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Trochu mě ale zklamalo jak příběh o tom jak se z Erendreicha stal velice nebezpečný šílenec odbyli tím že jsme tu měli párkrát flashback z jeho první vraždy a pak vysvětlení od černé agentky FBI v autě která řekla jen tři čtyři věty svým bílým kolegům. Očividně ten hodný a chytrý polda musela být černoška protože feminismus a korektnost ale to nejspíš nemůžu filmu vytknout protože žijeme v době v jaké žijeme. Film měl na papíru asi velký potenciál ale nakonec ten potenciál moc nevyužili. To neustále pronásledování nebezpečného padoucha a fňukání hlavní postavy/fetky že mu nikdo nevěří a že všechno musí vzít do vlastních rukou mě začalo v polovině filmu vytáčet. Samozřejmě že tu nemohlo chybět klišé ,, hlavní záporák musí mít velkolepý proslov (který tu tedy nebyl až tak velkolepý) o jeho činech aby nemohl zabít našeho hrdinu a hrdinu někdo zachránil". Ani nevím jestli to bylo tím že toho magora hrál Tennant a nebo mi ta postava prostě z divného důvodu sedla ale doufala jsem že Seana opravdu zabije a nebude tu moc šťastný konec. Jinak je to celkem koukatelný film z kterého si nechci udělat kravatu sobě ani těm kdo mají tento snímek na svědomí.

Venom (2018)

Snad nejsem jediná která šla do kina s úplně jiným očekáváním. Ale to co se dělo na plátně nebylo tak příšerné. Sice ano asi prvních dvacet minut mi nuda v mé hlavě našeptávala abych z kina odešla. Pak se ale něco změnilo a vše co se na plátně hnulo jsem pozorně pozorovala. Do kina jsem šla s vědomím že se mi to možná bude líbit a nebo to dopadne jako Amazing Spiderman - úžasný trailer ale hodně špatný film. Nemůžu říct že se mi film nelíbil ale pořád je tu mnoho věcí které mi Venom nedal a já je s napětím očekávala až do konce samotného filmu a ony se neobjevily. Nejsem fanda těch extrémních krváků ale myslím si že tady pár desítek hektolitrů umělé krve by se hodilo. Taky to není tolik temné a ,,pro děti do 12 let nepřístupné" jak by se mi líbilo. Navíc jsem čekala že se toho dozvíme o mnoho více o symbiontech a myšlení samotného Venoma. I tak ale nemůžu dát filmu horší hodnocení než čtyři hvězdičky.

What Keeps You Alive (2018)

Podprůměrný příběh okořeněný tím že hlavní pár jsou dvě lesbičky ale to okořenění není vůbec dobré... Zkuste dát kameru a podobný scénář pár dětem ze základní školy a vyjde to nastejno.

Záchranáři (2018) (pořad) odpad!

Asi je to dobrý nápad jak ukázat lidem jak by se měli chovat při podobných situacích které v tomto rádoby pořadu můžeme vidět. Ale... Reakce záchranářů a některé případy se mi zdají až moc nereálné. Mám i pocit že TV Soukup hercům v tomto "pořadu" moc neplatí. Kdybych byla placena za pár korun (asi) stejně jako oni tak bych se taky nesnažila svoji roli zahrát dobře a více uvěřitelně. Ale vážně... Tak otřesné herecké výkony snad už nikde jinde nenajdete

Největší showman (2017)

Upřímně jsem nečekala nic světoborného od amerických zpívánek s Wolverinem, budoucí holkou Spidermana a helmou z Muzikálu ze střední. I když je to příběh který jsme mohli vidět v milionech dalších filmech a muzikálech něco si mi tam skutečně zalíbilo. Sice ano... Ten příběh je jedno z těch velkých klišé o tom jak i ti kteří jsou odlišní jsou pořád lidé, o tom jak si máme držet svých snů, o tom jak si máme vážit toho co máme, blá blá blá... Prostě tuctový příběh o velkém klišé ale i tak se mi líbí. Písničky ve filmu nezapadávají do žánrů které poslouchám ale jsou úžasné a dokonce se mi i líbí.

Vražda v Orient expresu (2017)

Prvních deset minut filmu jsem nečekala nic úžasného a spíše jsem se snažila najít věci které se mi na filmu nelíbí. Zhruba po těch deseti minutách mě film začínal opravdu zajímat. Celou tu dubu mě film nenechal nemyslet na to kdo je vrah a proč zabil tak obyčejného a jednoduchého zločince. Vybrání herců, pomalý tok rozuzlení a charaktery postav byly dost zajímavé a příjemné. Toto je opravdu jedna z mála detektivek která se mi tolik líbila snad ve všech ohledech. Samozřejmě tu bylo pár pasáží kdy mě film nudil ale těch bylo opravdu málo. Navíc konec a tedy vyřešení případu bylo více originální, zajímavější a zamotanější než jsem kdy čekala

Anthropoid (2016)

Nebylo to tak hrozné jak jsem to čekala. Je to dost dobře zpracovaný film o jedné ze zajímavější části naší české a slovenské historie. Obsazení mi nevadilo ale možná Anna Geislerová mi tolik do role Lenky Fafkové nesedla. Chvílemi se mi ty "romantické" scény zdáli nudné a tolik těch scén by ve filmu nemuselo být.

Lída Baarová (2016)

Toto je opravdu jeden z nejhorších filmů který vypráví o slavnější osobnosti a taky je to jeden z nejhorších filmů který je vsazený do 2. světové války. Erotické scény filmu mě snad budou strašit do konce mého života. Scény filmu jsou leckdy přehnané ( až moc dramatické a nebo nechutné ). Film mě navíc od začátku do konce nudil a snad každých pět minut jsem kontrovala čas a odpočítávala vteřiny do konce filmu. Musím uznat že jsem film neviděla až dokonce protože jsem to už nevydržela. Herci mi neseděli do rolí do kterých byli obsazeni, příběh mě nudil a odpuzoval zároveň. Je celkem smutné že jsem přetrpěla celou Catwoman a dokonce i Daredevila ale toto jsem musela vypnout a začít proklínat ty lidi kteří mi film doporučili. Tento film mi ukázal že se mám vyhýbat všem filmů Filipa Renče pokud nechci znovu léčit svoje duševní zdraví