• Krátkometrážní

Putička (1922)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] So živou hudbou od Dikolsona to bol nezabudnuteľný zážitok. Film, ktorý od začiatku do konca pumpoval jeden gag za druhým. Harolda som si zamiloval.

Konfident (2011)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Oj, tie dialógy a Mádlova nemčina, to mi fakt, že vadilo. A čo by to bolo za nový český film, keby sa tam jedna z hlavných postáv nevyzlečie, že?

Příliš mladá noc (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Plus, že to má len hodinu. Napriek tomu netuším o čom to bolo.

Michael (2011)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012]

Život jde dál (1992)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Abbas síce filmy rád nedokončuje, ale toto mi prišlo ako úplne vytrhnuté z kontextu. * za finálnu scénku s autom, druhá, že som nezaspal.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Tak to máme ďalšiu skvelú českú komédiu. Super dialógy, super dedinský humor, super postavy, super Krobot. Niet čo by som vytkol.

Most přes řeku Kwai (1957)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Excelentné.

Růžena (2011)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Och, to bolo brutálne.

Dům (2011)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Už to bude nejaký piatok, čo som videl slovenský film, ktorý sa mi páčil. Film zobrazil veľmi reálny pohľad na život (a budúcnosť) mladých na dedine a že názory rodičov (ktorý zažili socializmus) nie sú vždy tie najlepšie pre ich deti.

Andělé (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] [Skoro spoiler] Síce to nebolo predmetom filmu, ale fakt ma zaujíma, ako dopadol manželský pár, resp. holka.